באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם: מתברגים בצמרת

הפועל יקנעם: מתברגים בצמרת

קבוצת הפועל יקנעם מתברגת בצמרת ליגה ב’ לאחר שעלתה אליה רק השנה. ירון חן: ” אני גאה בשחקנים ובצוות המקצועי. אין ספק שאחרי חבלי הלידה הראשונים, הקבוצה התייצבה והיא מציגה כדורגל איכותי”

הפועל יקנעם בכדורגל ממשיכה לרשום תוצאות טובות במסעה לעבר ביסוס מקומה כקבוצה לגיטימית בליגה ב’ ואף התברגותה בצמרת הליגה כאשר ביום שישי האחרון פגשה הקבוצה את הפועל איכסל מהמקום הראשון ועמדה מולה כשווה מול שווה ואף בחלקים גדולים במשחק התעלתה על הקבוצה מהמקום הראשון.

הפועל יקנעם
אלי מזרחי. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

החניכים של אלי מזרחי הגיעו אל המשחק שנערך לעיני כמאה צופים ומהרגע הראשון הראו שהם לא מרגישים שום נחיתות כשהפגינו כדורגל איכותי מאוד. בדקה ה-39 היתרון על המגרש התבטא גם בשער של אורן בן חמו שרשם 0:1 מפתיע מול הקבוצה שעדיין לא הפסידה העונה.

באופן טבעי חניכיו של מזרחי הלכו מעט אחורה ובדקה ה-73 השוו שחקני איכסאל את התוצאה שנשמרה עד הסיום. התיקו של יקנעם אמנם לא שיפר משמעותית את מיקומה בטבלה אך בהחלט גילה שמדובר בקבוצה איכותית שעוד תדבר רבות בליגה השנה. ביקנעם הצטיינו השוער מאור לב. האחים אורן ומוטי בן חמו, כמו גם עמיר מנשה ששיחק בעמדה אחורית והיה טוב מאוד.אגב אחרי שער השייויון היו קרובים שחקני יקנעם מספר פעמים לשער שהיה מכריע את המפגש לטובת יקנעם.

יו”ר רשת מרכזי הספורט ירון חן שנכח במשחק אמר: “אני גאה בשחקנים ובצוות המקצועי שכולל את אלי מזרחי ואלי קסטיאל. אין ספק שאחרי חבלי הלידה הראשונים, הקבוצה התייצבה והיא מציגה כדורגל איכותי. לא במקרה היינו עדיפים דקות ארוכות על הקבוצה שסומנה מראש כפייבוריטית הברורה לסיים במקום הראשון בליגה. אנחנו נמשיך להעמיד את כל התנאים הדרושים כדי שהקבוצה תמשיך במסע ההתקדמות שלה שהתחיל בעונה שעברה וימשיך בשנים הקרובות עד אשר נשיג את כל מטרותינו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter