באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם מחזירה את הגביע הביתה

הפועל יקנעם מחזירה את הגביע הביתה

אחרי הפסקה של שנה אחת, קבוצת הנשים של הפועל יקנעם בכדורמים חזרה להחזיק בתואר מחזיקת גביע המדינה לנשים, לאחר שגברה 10:7 על הפועל פתח תקווה.

כזכור, אחרי שנתיים בהן זכתה הקבוצה בדאבל, איבדה בשנה שעברה הפועל יקנעם את התואר להפועל פתח תקווה ובסוף השבוע שעבר הצליחה להשלים את המשימה ולהחזיר את הגביע לארון התארים ביקנעם.

החניכות של המאמנת/שחקנית שונית סטרוגו הפגינו עליונות מתחילת המשחק וכבר בסוף הרבע הראשון ביססו יתרון של שני שערים, כשירדו להפסקת הרבע ביתרון 2:4. הרבע השני היה אמנם צמוד יותר אך גם בו גברה יקנעם על פתח תקווה ובסיום המחצית הובילו החניכות של סטרוגו 4:7. סטרוגו שמשמת גם כקפטנית הקבוצה הייתה השחקנית המצטיינת אך גם יתר השחקניות הפגינו תצוגה נהדרת. בתום הרבע השלישי הפער של שלושה שערים נשמר וכך גם בסוף המשחק אז כבר יקנעם החזיקה בכדור וניסתה לשמור על היתרון כשבסיום גברה יקנעם על פתח תקווה 7:10. סטרוגו סיימה עם שלושה שערים, נויה תמיר ואביגיל פליקס סיימו כל אחת עם שני שערים. ליאור בן דוד שלא מתאמנת באופן סדיר השנה בשל העובדה שהיא משרתת בשנת שירות הגיעה למשחק כדי לעזור לחברות ותרמה שער משלה כשמיה שחורי הצעירה וענבר ברנע כבשו גם כן כל אחת שער.בנוסף, השוערת ענבר גבע שהגיע העונה בהשאלה מאס”א תל אביב רשמה משחק טוב מאוד ועשתה הבדל משמעותי.

עבור יקנעם שנחשבת לאחד מהמועדונים הצעירים בארץ (במתכונתו החדשה לאחר שהתפרק המועדון והוקם מחדש) זהו הגביע השלישי.  “אני שמחה שהגביע חזר הביתה ושהגענו השנה מחוזקות יותר ומוכנות יותר” אמרה סטרוגו “המשחק התחיל מצויין ואחרי המחצית הקצב ירד הרבה בגלל הפער בתוצאה, המטרה הבאה היתה לשמור על הרמה והקצב עד סוף המשחק ולמפגשים הבאים וכמובן להגיע למאבק האליפות מוכנות אפילו יותר. המטרה היא ללא ספק דאבל”.

כעת ביקנעם משקיעים רבות גם במחלקת הגברים של המועדון כאשר מילוש, מאמן סרבי שנחשב לאחד מהבכירים בענף ברמה האירופאית ומשמש גם כמאמן נבחרת ישראל בגברים הגיע כדי לאמן את קבוצות הנערים והנוער של המועדון.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter