באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם  חתמה על הסכם להפעלת בית ספר לכדורגל בניהולם של עידן גולדבאום וג’ובאני רוסו

הפועל יקנעם  חתמה על הסכם להפעלת בית ספר לכדורגל בניהולם של עידן גולדבאום וג’ובאני רוסו

לאחר חודשים של מגעים חתמו עמותת הפועל יקנעם ובית הספר לכדורגללה ליגהבהובלתו של עידן גולדבאום, ושחקן העבר, גובאני רוסו על הפעלת בית ספר לכדורגל ביקנעם לגילאי 4-14.

טקס החתימה התקיים בלשכת ראש העיר, סימון אלפסי שבירך על ההסכם ואמר שהעירייה תסייע בכל מה שצריך. יור הנהלת הפועל יקנעם, אריק וקנין אמר שהעובדה שחשוב שתהיה לילדים דמות דומיננטית שתסחוף אותם ותכניס תשוקה, הביאה לכך שהם פעלו להביא כדורגלן בסדר גודל של גובאני רוסו.

מנהל בית הספר לכדורגל עידן גולדבאום שהוא מאמן כדורגל מוסמך, ובעצמו עבד שנים במכבי חיפה, מביא איתו ידע ומקצועיות של שנים של עשייה בתחום והקמת בתי ספר לכדורגל. עידן סיפר על בית הספר שהקימו הוא וגובאני רוסו בעתלית ושיש בו כבר 100 ילדים, ועל הידע הנרחב המקצועיות, המיומנות, והכלים שרכשו לאורך השנים.

שותפו של עידן, שחקן העבר גובאני רוסו התעניין בעיר ובספורט היישובי, ואמר שקידום הכדורגל והספורט הם חשובים, אך יחד עם זאת ההצלחה בלימודים חשובה אף היא, ובכוונתם להיות בקשר עם מנהלות בתי החינוך ומורות התלמידים שיגיעו להתאמן ולעקוב אחר הישגיהם והתנהגותם. גובאני אמר שמתוך מאה ילדים לא כולם יהיו שחקנים, אבל כולם יהיו ילדים טובים.

בית הספר לכדורגל החדש יעסוק בעיקר בלימוד תורת המשחק, הקניית ביטחון עצמי ושימוש בכלים לפיתוח שליטה ומיומנות בכדור. לצד זאת  יושם דגש על חינוך, כבוד, וחברות כערכים מובילים. מתוך בתי הספר יבחרו בפינצטה שחקנים עם פוטנציאל לעתיד מזהיר והצוות ידאג לקדם אותם ולהעבירם לקבוצות מובילות בארץ.

בית הספר החדש יהיה לגילאים מהגן ועד לכיתה ח‘, והנרשמים יתאמנו פעמיים בשבוע.

בנוסף לבית הספר לכדורגל שצפוי להיפתח לאחר החופש הגדול עם תחילת העונה החדשה, יתקיים במהלך הקיץ מחנה קיץ עשיר בפעילויות, אימונים מקצועיים, ימי שיא, ביקור כוכבי VIP ועוד. בהנהלת בית הספר לכדורגל אמרו שבנוסף לפעילויות השונות, בכוונתם גם לקיים אימונים בהתנדבות לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

ראש העיר, סימון אלפסי:

אני מברך על הבאת בית הספר לכדורגל ליקנעם, ואין לי ספק שילדי היישוב והנערים יוכלו ליהנות ממנו. אני שמח שילדי יקנעם יתאמנו ויודרכו על ידי אחד השחקנים הגדולים ששיחקו בישראל ושאהוד מאוד. גובאני רוסו הוא מודל לחיקוי והערצה ושמו הולך לפניו עד היום. אני מברך את אריק וקנין על פעילותו לקידום הכדורגל והספורט ביישוב לטובת ילדי העיר“.

יור הנהלת הפועל יקנעם וחבר מועצת העיר, אריק וקנין:

אני שמח על התקדמות פורצת דרך זו, הספורט הינו חשוב ואנו דואגים לקדמו כל הזמן, אני מזמין את ילדי יקנעם, בנים ובנות כאחד להצטרף לפעילות וליהנות  מכדורגל ברמה אחת מעל כולם, בפרט כשגובאני הוא מודל להערצה בתחומו.”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter