באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הפועל יקנעם: אורן פלאש חתם עד סוף העונה

הפועל יקנעם: אורן פלאש חתם עד סוף העונה

במועדון שוב הפתיעו והחתימו עוד שחקן עם עבר בליגת העל. המאמן: “המטרה היא לעלות ליגה”.

 הפועל יקנעם החתימה את אורן פלאש .השחקן ששיחק בעבר בליגת העל ישחק עד סוף העונה בקבוצה הבוגרת של המועדון ואף ישמש כמאמן בבית הספר לכדורגל של הפועל יקנעם. בשבועות האחרונים התקיים משא ומתן עם פלאש כאשר ביקנעם הבהירו לקשר המצויין כי הבאתו למעשה מגיעה מהרצון לעלות לליגה ב’ בסוף העונה.

עם החתמתו של פלאש משלימה יקנעם למעשה סגל מהטובים בליגה ג’ הכולל בין היתר שחקנים צעירים דוגמת מאור ואלירן מלכה. חוליית הגנה מצטיינת וכמובן שלושה שחקנים להם עבר בליגת העל, אמיל קסטיאל, שי דהאן ופלאש.

החתימו אל אורן פלאש
מזרחי “המטרה לעלות ליגה”. צילום: מרכזי ספורט יקנעם

פלאש שיחק בקבוצות רבות בליגת העל ביניהן הפועל חיפה וצפרירים חולון כשבשנים האחרונות הפך לאחד מהשחקנים היותר טובים בליגות הנמוכות. ביקנעם מאמינים שכעת עם החיזוק המשמעותי של פלאש הקבוצה תתמודד עד הסוף על העלייה לליגה ב’ כשבמרכזי הספורט יקנעם הבהירו לקבוצה כי יעמידו בפניהם את כל התנאים כדי לעשות זאת.

מאמן הפועל יקנעם אלי מזרחי אמר על ההחתמה של פלאש :”אורן הוא שחקן מנוסה שבליגות האלה יכול לתרום המון. בנינו השנה סגל איכותי מאוד והמטרה היא מבלי להתבייש לעלות ליגה. יש פה שילוב מצויין של שחקני רכש ותיקים עם שחקנים מקומיים צעירים שעוד יתפתחו וישחקו בליגות גבוהות בהרבה. אני מאמין בקבוצה הזו ובטוח שנעשה עונה מצויינת”.

יו”ר מרכזי הספורט יקנעם ירון חן דיבר גם כן על ההצלחה של הקבוצה וההחתמה החדשה “החלטנו שלשחקנים הצעירים ממחלקת הנוער המשגשגת שלנו צריכה להיות קבוצה בוגרת שתהווה מודל לחיקוי ויעד אליו ירצו השחקנים הצעירים להגיע. מתוך ראייה זו החלטנו להעמיד את כל התנאים לקבוצה כדי שזו תעלה ליגה ואני מאמין שכך יהיה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול