באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הנחת תשתית ביוב חדשה ברחוב אמנון תמר בקרית טבעון

הנחת תשתית ביוב חדשה ברחוב אמנון תמר בקרית טבעון

תאגיד מעיינות העמקים מבצע הנחת תשתית ביוב חדשה ברחוב אמנון תמר בקרית טבעון

במסגרת תכנית העבודה השנתית לשיקום תשתיות ותיקות וכחלק ממדיניות התאגיד לפיתוח וקידום תשתיות המים והביוב בישובי התאגיד, החל התאגיד בשדרוג קו ביוב ברחוב אמנון ותמר בקרית טבעון. במסגרת עבודה זו יחוברו לקו החדש בתים שעדיין מחוברים לבורות ספיגה, כך שכמעט כל הבתים בקרית טבעון יהיו מחוברים למערכת הביוב המרכזית. אורי שמואל, יור התאגיד וממ ראש עיריית יקנעם הודה למועצת קרית טבעון וראש המועצה עידו גרינבלום על שיתוף הפעולה, ואמר: “יחד עם פיתוח השכונות החדשות אנחנו לא משאירים מאחור את השכונות הוותיקות בהן תשתיות המים והביוב ישנות. כתאגיד מוביל, במקביל לפעולות התחזוקה השוטפת נמשיך ליזום פרויקטים שישדרגו משמעותית את תשתיות הביוב והמים עם הפנים לעשורים הבאים“. מנכל התאגיד יהודה סיסו: “העבודות מתבצעות בהתאם לתכנית ההשקעות השנתית

במסגרת תכנית העבודה השנתית בקרית טבעון וכחלק ממדיניות תאגיד מעיינות העמקים לפיתוח וקידום תשתיות המים והביוב בארבעת ישובי התאגיד, מניח תאגיד מעיינות העמקים בימים אלה קו ביוב חדש ברחוב אמנון ותמר, אחד מרחובותיה הוותיקים של קרית טבעון. במסגרת העבודות יחוברו לקו הביוב החדש בתים שעדיין מחוברים עם בורות ספיגה. במהלך עבודות אלה מוציא התאגיד תשתית ישנה של צנרת מים הנמצאת בתוואי המדובר. אורי שמואל, יור התאגיד וממ ראש עיריית יקנעם: “כתאגיד מים מוביל לחדשנות ולפיתוח תשתיות המים הביוב, נמשיך לשדרג ולפתח את התשתיות הללו בארבעת יישובי התאגיד, יקנעם, קרית טבעון, רמת ישי וזכרון יעקב לרווחת התושבים. במקביל לפעולות התחזוקה השוטפת נמשיך ליזום פרויקטים שישדרגו משמעותית את תשתיות הביוב והמים עם הפנים לעשורים הבאים“.

מנכל התאגיד יהודה סיסו מציין כי מספר בתים ברחוב זה עדיין מחוברים לבורות ספיגה, ובמסגרת העבודות להנחת קו הביוב החדש מבוצעת עבודה לניתוק בורות הספיגה וחיבור הבתים למערכת הביוב המרכזית. יצויין כי במסגרת פרויקט אחר שביצע התאגיד בקרית טבעון בשנת 2015, הונח קו ביוב לאורך כביש 722, לצורך חיבור כ-30 בתים משיכון אלה למערכת הביוב המרכזית ובוטלו כל בורות הספיגה בשכונה. כך שכעת, עם סיום העבודות ברחוב אמנון ותמר כמעט כל הבתים בקרית טבעון יהיו מחוברים למערכת הביוב המרכזית.

את העבודות מלווה הצוות המקצועי של התאגיד, בניהולם של המהנדס סעד קדח ומנהל אגף התפעול אלי מדו.

אורי שמואל הודה למועצת קרית טבעון והעומד בראשה עידו גרינבלום על שיתוף הפעולה ואמר: “יחד עם פיתוח השכונות החדשות אנחנו לא משאירים מאחור את השכונות הוותיקות בהן תשתיות המים והביוב ישנות ולעיתים בנות עשרות רבות של שנים. נמשיך לבצע פרויקטים בתשתיות הזקוקות לטיפול התאגיד בשכונות ותיקות נוספות ביישובי התאגיד, דוגמת השכונה הישנה ביקנעם, שדרות נילי בזכרון יעקב ורחוב אמנון ותמר בקרית טבעון בהן אנו מבצעים שדרוג וחידוש תשתיות“.

מנכל התאגיד יהודה סיסו הדגיש כיהעבודות מתבצעות בהתאם לתכנית ההשקעות השנתית“.

תמונה מהעבודות : מעיינות העמקים

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter