באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

המסיבה הגדולה

המסיבה הגדולה

מאות רבות של ילדים מילאו את פארק חופז וחגגו במופע מיוחד עם קופיקו 115 שנים לקרן הקיימת לישראל

יקנעם לבשה חג לקראת חג הסוכות, ובערב שכל כולו חגיגה אחת גדולה, נהנו מאות רבות של ילדי היישוב ממסיבת יום הולדת 115 לקק”ל שהתקיימה עם קופיקו בפארק חופז. ההורים שנהנו אף הם עם ילדיהם שיבחו והודו על המופע.

הילדים נהנו בראשית האירוע מדוכני פעילות רבים. הם יצרו בדוכני היצירה, גזרו וצבעו בדוכני הצביעה, נהנו בדוכני החישוקים והחץ בקשת, שיחקו במתנפחים ועוד, וקיבלו בהתלהבות רבה פרסים שונים.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הילדים ואת המשתתפים ואמר שאנו שמחים לחגוג יום הולדת עם קק”ל, והוסיף שקק”ל נוטעת את המדינה, ועד היום היא נטעה עשרות רבות של מיליוני עצים בכל הארץ. ראש העיר שיבח את הקרן הקיימת לישראל על שהיא מובילה פעילות תרבותית רבה ביישובים לרווחת ילדי ישראל. ראש העיר אמר שהמופע הערב מצטרף לשורה ארוכה של מופעים שמתקיימים ביישוב לפני סוכות ושיתקיימו במהלך החג והזמין את התושבים לבוא לשמוח וליהנות.

המופע המרכזי כלל את הופעתו של קופיקו, שביחד עם חברו אברום ועם צוות הרקדניות, שימחו, והצחיקו את קהל הילדים, ואלו נהנו מכל רגע. עוד לפני כן נהנו הילדים ממופע מקדים, ומהופעתה של כוכבת הילדים המקסימה, מיקה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“עונג גדול היה לראות את פארק חופז מלא בילדי היישוב שבאו ליהנות מערב חווייתי במיוחד, ומהדובדבן שבקצפת קופיקו.  יקנעם שמחה לארח את קופיקו ולהביא ביחד עם קק”ל מופע כל כך  מיוחד לילדי היישוב. אני מודה ליו”ר קק”ל, דני עטר על עבודתו המצוינת ועל עשייתו הרבה, ולכל קק”ל  על הפעילות התרבותית”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter