באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

המגזר הערבי: נסיון רצח בדרך לאהבה

המגזר הערבי: נסיון רצח בדרך לאהבה

פרקליטות מחוז צפון הגישה לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד נאשם בן 30 תושב אחד הכפרים בעמק אשר דרס בכוונה תחילה את אחייניתו, וניסה מספר פעמים לדרוס אותה שוב, וזאת על רקע קשר רומנטי שניהלה.

 בעוד המדינה סוערת בשל הפגנה מתוכננת מול חתונתם של מחמוד ומורל במרכז הארץ, בעמק ארע נסיון רצח של צעירה אשר ניהלה קשר רומנטי. על פי עובדות כתב האישום שהגישה עו”ד יעל כ”ץ לבית המשפט המחוזי בנצרת עולה כי על רקע התנגדותה של משפחתה של הצעירה לקשר אשר נרקם בינה לבין צעיר אחר,  שררה מערכת יחסים עכורה בינה ובין בני משפחתה אשר הגבילו את צעדיה ואף לקחו ממנה את רישיון הנהיגה ואת מכשיר הטלפון הנייד שלה. בשל כך , החליטה הצעירה לעזוב את הבית. היא ארזה את חפציה באישון לילה ויצאה את ביתה, רגלית לעבר כביש ראשי .בהמשך הדרך, פגשה המתלוננת בשני בני דודים שלה שהגיעו למקום ברכב . השניים הזהירו אותה כי דודה (הנאשם),  מחפש אותה והורו לה לעלות במהירות לרכבם.

מחמוד ומורל
הדוד כמעט והרג את אחייניתו. צילום: מעלה היצירה.

בטרם הספיקה הצעירה לעלות לרכב, הגיע הדוד ברכבו, מסוג ג’יפ סופה, נסע לכיוונה במהירות ופגע בה בעוצמה . כתוצאה מהפגיעה נפלה הצעירה ארצה בפניה, נשברה רגלה ודם זב מחתך בראשה. בעוד היא מוטלת פצועה וחבולה על הכביש.  נסע הנאשם לאחור ואז החל לנסוע שוב לעברה. בני דודיה שהבינו מה מתרחש תפסו אותה והעבירו אותה אל מעבר למעקה הבטיחות המוצב במקום ובכך הצילו את חייה. הדוד המשיך בנסיעתו לעבר הצעירה והתנגש בחוזקה במעקה. הוא נסע לאחור ושוב התנגש במעקה, כשהוא מנסה לפרוץ אותו, במטרה להגיע אליה מספר פעמים אך המעקה לא נפרץ.

משנואש ממאמציו לפרוץ את המעקה, ירד מן הג’יפ, התנפל על הצעירה והיכה אותה באגרופים בראשה, משך בשערה ובעט בבטנה. בשלב זה, הגיע למקום  קרוב משפחה נוסף אשר תפס את הדוד ומנע ממנו להמשיך ולפגוע בה. קרוב משפחה נוסף העלה אותה לרכבו לרכבו והבריח אותה מהמקום כשכעבור כמה קילומטרים הוא נתקל באמבולנס והעביר את הצעירה אליו. האמבולנס פינה אותה לבית החולים רמב”ם, שם אושפזה ונותחה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter