באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

המגזר הערבי: נחנך מגרש ספורט בכעביה

המגזר הערבי: נחנך  מגרש ספורט בכעביה

מגרש ספורט חדיש נחנך בכפר הבדואי כעביה כחלק ממגמה לשיפור תשתיות היישוב בכלל והתשתיות החינוכיות בפרט. ד”ר אורנה שמחון: “יום חג לבני העידה שמקיזים עימנו את דמם”

מנהלת מחוז הצפון של משרד החינוך, ד”ר אורנה שמחון וראש מועצת כעביה, זידאן כעביה חנכו בשבוע שעבר מגרש ספורט בכפר הבדואי כעביה. מועצת כעביה טבש חג’ג’רה מקיפה כ 5,000 נפש, מתוכם  כ 2,000 תלמידים החל מהגיל הרך ועד העל יסודיים. המועצה המקומית מדורגת 3 מתוך 10, בדירוג החברתי-כלכלי. בכפר ישנם שלושה בתי ספר: יסודי, חטיבת ביניים ותיכון המופעל על ידי רשת עמ”ל. אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י”ב בשנת 2013 היה 59.4%, הנחשב גבוה עבור כפר בדואי.

כעביה
חונכים את מגרש הספורט. צילום: דוברות משרד החינוך.

חניכת מגרש הספורט היא פועל יוצא של מגמה לשיפור וטיוב מערכת החינוך ביישוב, והשקעת מלוא המאמצים על מנת לקדם את התלמידים בבתי הספר שהתשתיות בו אינן מהמשובחות, על מנת שייהנו ממגרש ספורט מודרני המותאם לצורכיהם.מגרש הספורט יאפשר לתלמידים ללמוד בסביבה חדישה ומודרנית ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם בתחום הספורטיבי וליישום שורה ארוכה של מיומנויות בתחום החינוך הגופני ובתחום החברתי, ובתחום הפסיכומוטורי.

מנהלת מחוז הצפון של משרד החינוך, ד”ר אורנה שמחון: “אני מברכת את כולכם ומאחלת למנהלים, לצוותי ההוראה ולתלמידים הנאה מרובה. זהו יום של חג ושמחה לתלמידי ולבני  העידה הבדואית היקרה והמופלאה שחולקת עמנו שותפות בחיים, בחינוך, וגם בהקזת דם תוך הקרבת 167 חללים שנפלו בגבורה על משמר בטחון המדינה”.

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter