באנר עליון
באנר עליון

המגזר הערבי: ביקור מלכותי

המגזר הערבי: ביקור מלכותי

צוות מרפאת שירותי בריאות כללית בבסמת טבעון הוכיח כי שכשמדובר בדאגה למטופלים שלהם אין להם גבולות, תרתי משמע. השניים ביקרו מטופל שעבר ניתוח השתלת כליה בבית החולים הכירורגי ברבת עמון.

חדשות YCOM: מנהל מרפאת קופת חולים כללית של בסמת טבעון, ד”ר עלי הוואש, ומנהל הסיעוד במרפאה, ווליד עבד אל רחמאן, חצו את הגבול לירדן רק על מנת לבקר את אחד ממטופלי המרפאה אשר מאושפז שם לאחר שעבר הליך רפואי  מסובך של השתלת כליה בבית חולים הכירורגי ברבת עמון.

בסמת טבעון
דר עלי הוואש ווליד עבד אל רחמאן בירדן. צילום: דוברות כללית

המטופל ובני משפחתו הופתעו לראות את ד”ר הוואש ואת ווליד מתייצבים בפתח חדרו של המנותח בבית החולים ברבת עמון ופרצו בבכי מרוב התרגשות כשהסתבר להם שהרופא והאח עשו את כל הדרך לירדן, רק כדי להתעניין בגורל המטופל שלהם. לאחר שהתעניינו לשלומו וחיזקו את ידיו, שוחחו גם עם הצוות הרפואי המטפל בו בבית החולים, כדי להתעדכן על מהלך הניתוח ועל מצבו הרפואי של המטופל. הרופא הירדני שניתח אותו נדהם מגילוי המסירות של הצוות הישראלי כלפי המטופל שלו.

“זאת היתה עבורנו חוויה שלא ניתן לתאר אותה במילים”, אומרים השניים, “עבורנו, לראות את החיוך של המטופל ושל בני משפחתו, היה שווה את כל המסע. חשוב לנו שמטופלינו במרפאה יידעו שבזמן אמת ובשעת הצורך אנחנו עומדים לצידם בכל העת ובכל מקום ויחושו שהם באמת מטופלים בידיים טובות”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter