באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הכוח הנשי: יקנעם חוגגת את יום האשה הבינלאומי

הכוח הנשי: יקנעם חוגגת את יום האשה הבינלאומי

“רוח נשית” – פאנל נשים עוצמתי ומיוחד במינו נערך השבוע בתיאטרון יקנעם, לרגל יום האשה הבינלאומי בהפקת מתנ”ס יקנעם. האירוע התקיים במעמד ראש העיר, מר סימון אלפסי ונערך בהובלתה וביוזמתה של לאה פדידה, יו”ר הנהלת המתנ”ס, המשנה לראש העיר ויו”ר הוועדה לקידום מעמד האשה ובחסות בנק הפועלים וחברת סינאל.

באירוע המרשים השתתפו כ-500 נשים מיקנעם והאזור שנהנו מפאנל מיוחד בהנחיית העיתונאית המוערכת לוסי אהריש. איתה הופיעו יעל ארד – המדליסטית האולימפית ומומחית ליזמות ופיתוח עסקי; אילנה שושן – מלכת היופי של ישראל לשנת 1980 וכיום מפיקת סרטים בהוליווד; נויה – סטנדאפיסטית דתיה שהצחיקה את הקהל עד דמעות והזמרת שרי – מזמרות הפופ הראשונות בארץ.

נשות יקנעם נהנו מקבלת פנים, שי אישי וכיבוד מפנק בתחילת האירוע ומהופעה מרגשת של להקת חלום ראווה – להקת הזמר הייצוגית של מתנ”ס יקנעם שהנעימה בשירי ארץ ישראל הישנה והטובה לצד להיטים חדשים בעברית.

במהלך הערב הוענקה לעיר יקנעם תעודת הוקרה מעמותת “כן” – כוח נשים לקידום מנהיגות נשים בישראל. נציגת העמותה, פרופ’ ענאן פלאח העניקה את התעודה לראש העיר מר סימון אלפסי, ליו”ר הוועדה לקידום מעמד האשה, הגב’ לאה פדידה וליועצת ראש העיר למעמד  האשה, הגב’ לימור סלע לאות הוקרה והערכה על שיוויון מגדרי בתחומי נשים בתפקידים סטטוטוריים בכירים לשנת 2016.

בסיום האירוע פצחה הזמרת שרי במחרוזת מלהיטיה הרבים, בינהם “לעולם בעקבות השמש” “דם חם” “זה הרגע לאהוב” כשכל הנשים בעולם מצטרפות אליה בשירה ובריקודים עד השעות המאוחרות של הערב.

“היה ערב מהנה ומענג ונהנינו מפאנל חד ומרתק שהציג חמש נשים, כל אחת מובילה בתחומה. אני כבר לא יודעת מי נהנה יותר, אנחנו כצופות או הן, שהופיעו על הבמה ונתנו לנו שואו מהנה. תודה למועצת הנשים ולמתנ”ס על אירוע והלוואי עוד מופעים מהנים כאלה”, סיכמה אחת מתושבות העיר בתום המופע

לאה פדידה, המשנה לראש העיר ויו”ר הנהלת המתנ”ס – זכינו לראות בערב זה רוח נשית מהי. הרבה “דם חם” זרם אצלנו באולם התיאטרון ביקנעם ושמחתי לראות את כל הנשים שגדשו את האולם ונהנו מערב חד פעמי ומיוחד במינו. זכינו לשמוע את העיתונאית המוכשרת לוסי אהריש, את יעל ארד- מי שהביאה לישראל את המדליה האולימפית הראשונה, את נויה-שהצחיקה אותנו עד שהלסתות כאבו והזמרת שרי – שהדביקה אותנו עם האנרגיות שלה. תודה לקהל הנשים שהגיעו ואני מצפה לראות את כולן גם ביום האשה הבא”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter