באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הישג גדול לליכוד ביקנעם

הישג גדול לליכוד ביקנעם

בעקבות הצעה לסדר של חבר מועצת העיר ירון חן:

העירייה תנציח את זכרו של
ראש הממשלה יצחק שמיר

חבר מועצת העיר ירון חן: “ליצחק שמיר יש זכויות רבות בפיתוחה ושגשוגה של מדינת ישראל. מסלול חייו ופעילותו של שמיר הם מצפן עבורנו לעשייה והמשך התפתחותם של מדינת ישראל והעיר יקנעם;

ראשי סניף הליכוד ביקנעם סולי בסוס ויוסי כהן: “ההחלטה על הנצחת זכרו של ראש הממשלה שמיר היא כבוד גדול עבורנו ועבור סניף הליכוד ביקנעם. כבר בשנת 1988 יצחק שמיר זל קיבל אזרחות כבוד בעיר ועכשיו אנחנו גם סוגרים מעגל עם הנצחת זכרו“;

עיריית יקנעם תנציח את זכרו של ראש הממשלה המנוח יצחק שמיר זל, כך הוחלט פה אחד בישיבת מועצת העיר שנערכה השבוע (יום ד‘). ההחלטה התקבלה במסגרת הצעה לסדר שהגיש חבר המועצה ירון חן ומסתמנת כהישג גדול לסניף הליכוד בעיר.
בדבריו במליאה ביקש חן להנציח את שמיר זל באמצעות קריאת רחוב על שמו, מבנה ציבור או פארק כלשהו. שמיר היה ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל. מבכירי הליכוד ותנועת חירות, שר בממשלות ישראל, יור הכנסת, יור האופוזיציה ומראשי הלחי והמוסד.
בלשון ההצעה נכתב: “מאז הלך שמיר לעולמו עברו כמעט 9 שנים ועדיין לא ניתנה הדעת ולא נמצאה ההזדמנות לעיריית יקנעם להנציח את זכרו של ראש הממשלה. בינתיים רשויות רבות כמו קרית ביאליק, תל אביב, הרצליה ואחרות כבר מצאו דרך להנציח את זכרו של שמיר הן בקריאת רחוב על שמו או קריאת מוסד ציבורי, גינה ציבורית וכיוצב“.
חן הוסיף עוד כי ביקנעם כבר מונצחים בכבוד רב, ראשי ממשלה אחרים דוגמת מנחם בגין, שמעון פרס, אריאל שרון ויצחק רבין. “זו העת שלנו להנציח גם את זכרו של יצחק שמיר ולתת ביטוי ציבורי בעירלכבוד לו הוא ראויציין בהצעה.

בסיום הישיבה בירך חבר מועצת העיר, ירון חן על אישור ההצעה ואמר: “ליצחק שמיר יש זכויות רבות בפיתוחה ושגשוגה של מדינת ישראל. מסלול חייו ופעילותו של שמיר הם מצפן עבורנו לעשייה והמשך התפתחותה של מדינת ישראל והעיר שלנו יקנעם, ולכן חשובה מאוד ההצעה הזו שעברה היום. שוחחתי עם משפחת שמיר והם ממש נרגשים. תודה לראשי סניף הליכוד בעיר סולי בסוס ויוסי כהן שפנו אליי עם היוזמה וכן לראש העיר סימון אלפסי וחברי המועצה על התמיכה“.

ראשי הסניף ביקנעם סולי בסוס ויוסי כהן מסרו:ההחלטה על הנצחת זכרו של ראש הממשלה שמיר היא כבוד גדול עבורנו ועבור סניף הליכוד ביקנעם. זהו הישג גדול של הסניף להנציח מנהיג שלנו כאן בעיר. כבר בשנת 1988 יצחק שמיר זל קיבל אזרחות כבוד בעיר ועכשיו אנחנו גם סוגרים מעגל עם הנצחת זכרו. אני מודה לחבר מועצת העיר ירון חן על שהרים את הנושא שהבאתי לפתחו לפני מספר חודשים, והצליח להעביר את ההצעה במועצת העיר“.

נציגת המשפחה ונכדתו של רהמ שמיר, מיכל דיאמנט: “אנו שמחים ונרגשים לשמוע על הנצחתו הראויה של יצחק שמיר זל ראש הממשלה השביעי של מדינת ישראל בעיר יקנעם. המשפחה מודה לחבר המועצה ירון חן על היוזמה“.

תמונה: יצחק שמיר זל
קרדיט צילום: צביקה ישראלילעמ

משרד רהמ

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter