באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

החל המירוץ לתפקיד ראש מוא”ז מגידו

החל המירוץ לתפקיד ראש מוא”ז מגידו

ראש המועצה האזורית מגידו, חנן ארז, הודיע כי לא יתמודד על קדנציה נוספת, שלישית במספר לראש הרשות. המרוץ לתפקיד החל, הבחירות בדצמבר 2013. 

השבוע החל המרוץ לבחירות לראשות מועצה אזורית מגידו, כאשר ראש המועצה האזורית הנוכחי, חנן ארז מהזורע, בן 73, שמכהן בתפקיד שתי קדנציות רצופות הודיע שלא ירוץ לקדנציה נוספת. איתי הופמן (37) יו”ר הוועד של יקנעם מושבה, ומנחמיה רייבי (50) ממושב מדרך עוז, הודיעו כי הם רואים עצמם מתמודדים לתפקיד.

חנן ארז - לא רץ בשלישית לראש המ.א מגידו. (צילום דוברות מ.א מגידו)

איתי הופמן סיים לאחרונה את עבודתו במפעל תמ”ה  – משמר העמק, ואף היה מעורב בהקמת שלוחות המפעל בחו”ל. ביום העצמאות האחרון קיבל הופמן תעודת הוקרה מהנשיא על היותו חייל מצטיין במילואים במפקדת זרוע היבשה.

 נחמיה רייבי מדורג 44 ברשימת קדימה לכנסת, היינו מהנציגים הבכירים של ההתיישבות והמושבים בקדימה. רייבי כבר רץ פעמים בבחירות לראש הראשות ובאחרונה שבהם חבר לארז ומשמש כיועצו  לתמיכה גיאוגרפית ותעסוקה. בנוסף היינו חבר הנהלת ממ”י ודירקטור בקרן הקיימת לישראל.

הוא משתתף ותיק במירוץ לראשות המועצה. כבר ב-2004, לפני שתי מערכות בחירות, הוא התמודד נגד חנן ארז, דודו זכאי (דליה) ואבשלום לוי (גבעת עוז), ובסוף מערכת הבחירות חבר לארז.

נכון לרגע זה עוד לא הודיע אף חבר קיבוץ, מקיבוצי המועצה, כי הוא רץ לתפקיד ראש הרשות.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter