באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

החג של החגים בכרמל

החג של החגים בכרמל

עם חגיגות סוף השנה האזרחית ציינו בביה”ח כרמל את אירוע “החג של החגים” בסימן אור והשראה.

לאחר הפוגה של שנה, בצלה של המגיפה שלא מרפה, ובהובלתו של צוות החוסן של ביה”ח בניהולה הנמרץ של סגנית המנהל ד”ר שני ברוש, ציינו בבית החולים כרמל את החג של החגים באירוע מיוחד ומעורר השראה תחת הכותרת “בואו נעשה לנו חג”.

באודיטוריום ביה”ח התאספו עובדים ומנהלים מכל מחלקות ביה”ח, יהודים ערבים נוצרים ובני כל הדתות כדי לראות את האור ברב התרבותיות ובעבודה המשותפת המאפיינת כל כך את עובדי ביה”ח כרמל לאורך כל השנה ובולטת במיוחד בחג של החגים.

מנהל ביה”ח ד”ר אבי גולדברג ברך את המשתתפים ואמר

” החג של החגים מסמל אצלנו בכרמל אחווה וקרבה בין בני כל הדתות , החגים מאפשרים לקהילות ולנו לפרוח ולשגשג ובבסיס כולם עומדת התקווה האנושית כי בשנה הבאה יהיה לכולנו טוב יותר שנצליח להגשים את החלומות והשאיפות שלנו ושהעולם יהיה מקום טוב יותר לנו ולילדנו “

לאורך כל חודש דצמבר עברו חברי צוות חוסן בכל רחבי בית החולים, שוחחו עם העובדים, שמעו מה מעורר בהם השראה וראו בעיניים כמה אור הם מפיצים.

את כלל התוצרים ערכו חברי הצוות לסרטון מדליק שקטף מחיאות כפיים רמות תחת הכותרת “תראו כמה שאתה מעוררי השראה”.

ד”ר אריה ביטרמן יו”ר ועד הרופאים הצטרף לברכות ואמר לצוותים, ” אני גאה לברך אתכם בני כל הדתות לרגל חג החגים, שנה לא קלה עברה עלינו הצוותים הרפואיים כולנו עובדים במשותף למען המטופלים שלנו ומשקיעים לילות כימים. אני רוצה להגיד לכם תודה על המסירות הנחישות וההתמדה. הקורונה רק מבליטה את העוצמה והנחישות שלכם ואני מאחל לכולנו שנה אזרחית וחג של החגים שמח ובריא “.

סגן יו”ר ועד העובדים האח יגאל זלטקין ברך בשם ועד העובדים ואמר,

“הסופרת היפנית תברה אומרת כי שלושה דברים יכולים לנצח את הלילה הנורא והחשוך, הרבה אור, חברים ותקווה. ואני שמח שיש לנו את שלושתם כאן בכרמל כולכם מפיצים הרבה אור כולנו חברים וכולנו כאן  מלאי תקווה “.

במסגרת האירוע שר הזמר אכרם עודה, חבר התזמורת היהודית ערבית, שעובד כאח ביחידה לטיפול נמרץ כללי של בית החולים, את השיר הללויה בשלוש שפות וריגש את הקהל כולו. אכרם הוא אח ביחידה לטיפול נמרץ בכרמל  וחבר בתזמורת  הערבית-יהודית אשר הוקמה בשנת 2002.

כיום חברים בתזמורת 24 נגנים וזמרים ערבים, דרוזים ויהודים מכל הארץ והתזמורת, בניהולה של אביטל רפופורט, מעצימה את הקשר הערבי-יהודי ומעבירה לכלל החברה הישראלית מסר חיובי ומרגש באמצעות המוסיקה הייחודית, שלא היתה באה לעולם אלמלא המפגש הבין תרבותי

גולת הכותרת של האירוע היתה הרצאתו מעוררת ההשראה של רועי בן טולילה

רועי הוא הקפטן והמייסד של קהילת הכדורסל בכיסאות גלגלים של בית הלוחם בירושלים ושיחק בשש אליפויות אירופה כשחקן נבחרת ישראל בכדורסל בכיסאות גלגלים

בהרצאתו המרתקת הציג רועי סדרה של מפתחות מקוריים ומעשיים למנהיגות אישית תוך שילוב דוגמאות מניסיונו האישי והמקצועי.

רועי הוא המייסד והמנכל של ” רועים-פיתוח מנהיגות עסקית וחברתית ” וחבר סגל במכון מנדל למנהיגות

ד”ר שני ברוש מנהלת פרויקט החוסן בכרמל ומי שהרימה ונצחה על  האירוע אמרה

” הימים האלה, ימי החגים, סוף שנה ותחילתה של שנה אזרחית חדשה, תמיד מביאים איתם חמימות משפחתית, התרגשות והרבה הרבה “ביחד”.

אני שמחה על ההשתתפות של העובדים שלנו באירוע, צוותי כרמל לאורך כל השנה בולטים בחיבור המיוחד בין כולם בעבודה משותפת כתף אל כתף כולנו יחד יהודים ערבים נוצרים ובני כל הדתות בעשייה אחת שמטרתה בריאות ורפואה טובה לכל המטופלים שלנו ולכל תושבי האזור .

את האירוע הנחו בכישרון רב לאה שוורצמן מלכה ממשאבי אנוש וד”ר מירית טולדנו ממחלקת נשים .

בתמונות:

המסכות הורדו לצרכי הצילום בלבד !

ד”ר שני ברוש צוות חוסן ורועי בן טולילה

קרדיט צילום – צילום אלי דדון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter