באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הופעה מושלמת של אהוד בנאי באמפי יקנעם

הופעה מושלמת של אהוד בנאי באמפי יקנעם

אירועי התרבות חזרו ליקנעם בגדול

כ- 700 איש נהנו מהופעה מושלמת באמפי של אהוד בנאי

בעירייה ובמתנ”ס מושלמות ההכנות לפסטיבל סוכות שיתקיים בהתאם להחלטות וכללי משרד הבריאות

אירועי התרבות חזרו ליקנעם ובגדול, וביום חמישי בשבוע שעבר נהנו כ- 700 מתושבי העיר והאזור מהופעה של הזמר והיוצר האהוב, אהוד בנאי.

ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הקהל ואמר שזהו ערב מיוחד במינו, והוסיף שמטרת האירוע היא לאפשר לתושבים לצאת ולהתאוורר לאור כל התקופה האחרונה וההגבלות בשל נגיף הקורונה. רה”ע אמר שמיזם בימות פיס הוא רעיון שלו עת שימש כדירקטור במפעל הפיס מתוך התפיסה שיש להביא תרבות איכותית לכלל היישובים. רה”ע אמר שהעירייה עבדה קשה על מנת לקיים את האירוע בהתאם להנחיות וכללי משרד הבריאות, וקרא למשתתפים לשמור על כל הכללים גם מעבר לאירוע, וכך להמשיך לשמור על יקנעם ירוקה.

בתום הברכות עלה אהוד בנאי לבמה עם להקת הנגנים שלו ובמשך למעלה משעה וחצי שר ממיטב להיטיו, כולל מאלבומו החדש “הולך ומתקרב”, והקהל שהיה שותף מלא נהנה מכל רגע, מחא כפיים ונופף בידיו.

המופע התקיים בהתאם לכללי משרד הבריאות והתו הסגול. מספר המשתתפים במופע הוגבל מראש ובוצעה הרשמה מראש. המשתתפים עברו בדיקת חום בכניסה והתבקשו לאורך המופע כולו לשמור מרחק ולעטות מסכה.

הופעתו של אהוד בנאי התקיימה באמפיתיאטרון בשיתוף של העירייה עם מפעל הפיס ופרויקט ‘בימות פיס’. בימות פיס הינו מיזם שעובד מזה עשר שנים במאות יישובים בכל רחבי הארץ. מפעל הפיס שמשקיע מרווחיו בקהילה, מקדם תרבות ואומנות בישראל.

בעיריית יקנעם ובמתנ”ס עובדים בשבועות האחרונים על פסטיבל סוכות שיתקיים השנה אי”ה בהתאם לכללי משרד הבריאות והסגר הצפוי. הפסטיבל יהיה עשיר מאוד ויתקיים בחול המועד במשך יומיים. במסגרת הפסטיבל יתקיים כל יום מופע לילדים ומופע של זמר. מופעי הילדים שיתקיימו: טל מוסרי – בוב ספוג וסמי הכבאי. הזמרים שיופיעו על משאיות ניידות: אגם בוחבוט ומושיקו מור. בנוסף לכך מתוכננים הפנינגים שכונתיים, הרצאת אורח עם העיתונאי איתי אנג’ל, חדרי בריחה, כיתת אומן עם אומן הנוער, הראפר טונה ועוד. הפסטיבל יתקיים באופן מלא/חלקי או לא יתקיים, בהתאם להחלטות הממשלה בעניין נגיף הקורונה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“התרבות חזרה ליקנעם. הופעה מהנה ומרגשת אחרי זמן רב ללא אירועי תרבות. מאות המשתתפים שהגיעו נהנו ממופע מצוין של זמר מצוין שנתן שואו גדול. אני שמח במיוחד שההתנהגות לאורך המופע כולו הייתה מופתית והמשתתפים שמרו על הכללים וההנחיות. רק ככה נוכל להמשיך ולשמור על יקנעם ירוקה. אני מודה למפעל הפיס על היותם חלק בלתי נפרד מהתרבות היישובית ועל שיתוף הפעולה המצוין באירוע זה כמו גם באירועים אחרים. תודה גדולה ליואל אבידן, לחנה סולומון, לחיים ביטון ולכל כוחות הביטחון. אני מאחל לכולם שנת בריאות. שתהיה שנה טובה ומבורכת”.

צילום: דוברות עיריית יקנעם

web מופע אהוד בנאי בימות פיס

web מופע אהוד בנאי1

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter