באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הוסר הרמזור בצומת העמקים (ג’למי)

באיחור מה, הוסר הרמזור בצומת ג’למי , בפנייה ימינה, בכביש היורד מטבעון לצומת. 

בסוף השבוע שעבר הוסר בשעה טובה הרמזור בצומת ג’למי, על כביש 75 לבאים מקרית טבעון לכיוון חיפה. ראש המועצה המקומית בקרית טבעון דוד אריאלי, השקיע מאמצים רבים במטרה להסיר את הרמזור שהוצב במקום על ידי החברה הלאומית לדרכים. כזכור, במהלך החודשים האחרונים הרמזור גרם לתושבי הקריה סבל רב ויומיומי, איבוד שעות עבודה יקרות וכמו כן פגע באיכות חייהם וזאת למרות שדרישת המועצה להאריך את המופע הירוק נתקבלה ושיעורי הפקקים באזור אכן פחתו, לא היה בכך די. בעקבות המצוקה, ראש המועצה דוד אריאלי הוסיף לקיים דיונים, התייעץ עם גורמים מקצועיים וטיפול בנושא באופן אישי מול מנכ”ל המועצה הלאומית לדרכים שי ברס, עד אשר המאמץ נשא פרי וכאמור, הרמזור הוסר לאחרונה לרווחת כולם.

מנהל מרחב צפון של החברה הלאומית לדרכים ראובן אדרי הסביר שהצומת שודרג לפני מספר חודשים, במקום הוצב רמזור וזה יצר לחצי תנועה. “כדי לפתור את הבעיה, בוטל הרמזור, תוכנן  נתיב האצה ומתן זכות חופשית לפניה ימינה.” אמר, כמו כן ציין כי “עושה רושם שהבעיה נפתרה ואנו ממשיכים לעקוב אחר הנעשה בצומת זה”.

בעקבות הסרת הרמזור שלח השבוע ראש המועצה מכתב תודה למנכ”ל ברס: ” בזכות עזרתך והתערבותך הישירה אשר הביאה לזירוז הטיפול בנושא, חזרו החיים של תושבי הקריה למסלולם התקין ועל כך תודתי.”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter