באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

הדרך להצלחה מתחילה ביקנעם

הדרך להצלחה מתחילה ביקנעם

 הזמרת מורן כרמל מוציאה עכשיו אלבום שני ומגיע לחגוג את המימונה ביקנעם.  

למעלה מעשר שנים שמורן כרמל היא אחת ההבטחות הגדולות של הזמר המזרח תיכוני החדש ועכשיו היא הולכת לממש את ההבטחה עם אלבומה השני. מלבד זה שהיא כותבת ומלחינה לעצמה היא גם כותבת לאחרים וברזומה שלה אפשר למצוא את “מנגינה” הלהיט של איל גולן ו”מאוהב בך” של יואב יצחק שהיא כתבה.

בימים אלו יוצא אלבומה השני ״עטיפה יפה״, שממנו יצאו כבר מספר סינגלים שכבשו את הקהל “אני מאוד מתרגשת ושמחה על הזכות להוציא את אלבומי השני ” מספר מורן בראיון מיוחד ל YCOM ,את רוב השירים מתוכו כתבתי והלחנתי לבד, חלקם כבר יצא כסינגלים ובעקיבותם הוזמנתי להופיע בהמון ארצות בעולם: רומניה, יוון קפריסין, ארה״ב ואני שמחה לשמח קהל בכל מקום”.

                  

הערב תגיע מורן כרמל להופעה מיוחדת במימונה ביקנעם עלית, עם שירים מהאלבום החדש האלבום הראשון וכל מה שביניהם “מימונה בשבילי זה מסורת של שנים” מספרת מורן “אני מופיעה כבר למעלה מ 12 שנה על במות והמימונה זה יום משמח שמשלב בתוכו מוסיקה טובה, אוכל טוב, אנשים שמחים והרבה שמח. לקהל היקנעמי אני מכינה את המחרוזת המרוקאית שלי מתוך אלבומי הראשון ״יהלום״, בנוסף לשירים המסורתיים של המימונה אשיר שירים משמחים וכמובן גם את השיר “מנגינה” שכתבתי לאייל גולן ובו אני כמו תמיד משתפת את הקהל ביחד איתי וזה מאוד מרגש ששרים איתי ביחד את הטקסט שכתבתי !”

כמה מילים לקהל היקנעמי?

אני מאחלת לתושבי יקנעם המקסימים חג מימונה שמח מלא באושר שמחה ומוסיקה טובה, תרבחו ותסעדו ונתראה הערב בהופעה.

                     

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter