באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

דשא סינטטי בגני הילדים

דשא סינטטי בגני הילדים

העירייה תתקין דשא סינטטי  בכל גני הילדים  בפרויקט בעלות של כ- 1 מיליון ש”ח

פרויקט התקנת דשא סינטטתי בכל גני הילדים ביקנעם יוצא לדרך, ועיריית יקנעם תדאג להתקנת הדשא החדש בכל גני הילדים ביישוב בתכנית שעלותה נאמדת בכאחד מיליון ₪. הדשא הסינטטי יותקן במקום הסומסומיות הקיימות מאחר ועליהן היו תלונות רבות בעיקר בשל חוסר היגיינה, וראש העיר החליט על המהלך לאחר שגייס את התקציב הנדרש לכך.

עבודת התקנת הדשא הסינטטי החלה כבר ביום שלישי השבוע, והיא צפויה להימשך לאורך כל שנת הלימודים הקרובה שצפויה להיפתח כרגיל בראשון לספטמבר. בין הגנים בהם יותקן דשא סינטטתי עוד לפני תחילת שנה”ל ניתן למצוא את הגנים רקפת, חבצלת, חצב, פעמונית, דובדבן, תפוח, נורית, תדהר, אופירה, לוטם, שושן, ומורן.

העבודה בגני הילדים תיעשה גם בחופשים השונים לאורך שנת הלימודים כולה, וזאת מתוך מטרה לא לפגוע בפעילויות הגן השוטפות. ביקנעם יש 51 גני ילדים וייעשה מאמץ להשלים את הפרויקט כמה שיותר מהר במידת האפשר.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני שמח שיקנעם עוברת לדשא סינטטי בכל גני הילדים. לדשא הסינטטי יתרונות רבים, והיתרון הגדול והמשמעותי ביותר הוא שהוא הרבה יותר בריא מהסומסומיות, ובריאות ילדינו היא מעל הכל. בנוסף לכך, הדשא הסינטטי הוא מצע רך ונעים, והדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר בילדים שאוהבים לשחק ולהשתולל. לדשא גם מראה יפה ורענן. נמשיך לדאוג לילדי הגנים ולתת להם את הטוב ביותר”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter