באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

דואגים למרכז המסחרי החדש

דואגים למרכז המסחרי החדש

מדחן הוצב בפינות הרחובות שדרות היובל – אלונים ביוזמת העירייה השעתיים הראשונות של החניה יהיו חינם

בשורה לבאי המרכז המסחרי החדש: עיריית יקנעם הציבה בימים האחרונים מדחן לחניה שעתית בתשלום בפינת הרחוב “אלונים – שדרות היובל”.

הצבת המדחן היא פועל יוצא של דאגת העירייה למרכז המסחרי החדש כשהמטרה היא להנגיש חניות עבור באי המרכז. עד כה רבים החנו את רכבם במקום ויצאו מהעיר לאורך כל שעות היום מה שתפס חניות בלא הצדקה ופגע בתושבים שרצו לעשות קניות ולהגיע למרכז המסחרי בו נמצאים גם בין היתר סניף ביטוח לאומי, סניף קופת חולים לאומית, המועצה הדתית ועוד.

החניות שבתשלום יהיו בשדרות היובל וכן ממש בכניסה לרחוב אלונים משדרות היובל. שני המקומות סומנו בכחול לבן כחוק. תושבים שלא ירצו לחנות במקום יוכלו להחנות בהמשך רחוב אלונים, בחניה הגדולה בסמוך לתיאטרון יקנעם, בחניה שמול תיכון אורט אלון או במתחם החניות הסמוך לעירייה ולדואר.

עלות לשעת חניה תעמוד על שלושה₪ לשעה, ובנוסף לאפשרות לשלם דרך המדחן ניתן יהיה לשלם גם באמצעות הפעלת פנגו/סלופארק לחונים שעתי בלבד.

שעות החניה בתשלום הן בימים א – ה בין השעות 07:00 בבוקר ועד ל – 19:00 בערב, וביום שישי וערבי חג בין השעות 07:00 ועד 13:00. שעתיים ראשונות יהיו חינם, ואלו מותנות בהפעלת אמצעי החנייה טרם היציאה מהרכב. השבוע הראשון להצבת המדחן הוגדר כשבוע הרצה ובשבוע זה לא יינתנו דו”חות. האכיפה במקום תתחיל ביום ראשון 10.11.

במטרה להילחם במצוקת החניה גם בפארק ההיי טק הוצב במקום מדחן  והוא יופעל בהמשך.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אנו עושים כל הזמן מאמצים רבים לדאוג למרכז המסחרי החדש, ואנו כל הזמן חושבים איך עוד ועוד לשדרג את המקום. כחלק מפעילותינו לדאגה לבעלי העסקים שבמקום, וכן לתושבים שמגיעים למרכז המסחרי הצבנו מדחן שיביא להנגשת המרכז, ואני מאמין שכולם ייהנו מכך: גם התושבים וגם הסוחרים. דאגנו שהשעתיים הראשונות יהיו חינם מה יאפשר לכל מי שחפץ בכך להגיע לסידורים ולקניות ולסיים תוך שעתיים שזה מעל ומעבר, ולפנות את החנייה לבאים אחריו, וזאת מבלי שיצטרך לשלם. לצערי, בעבר בעלי רכבים החנו במקום את רכבם ויצאו מהעיר לכל היום, ובכך תפסו חניות יקרות שיכלו לשרת את התושבים לקניות וסידורים במקום”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter