באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

גליקו: “שמו של אלי לבן הוכפש לשווא”

גליקו: “שמו של אלי לבן הוכפש לשווא”

נסים גליקו תוקף את הבקורת כנגד אלי לבן וטוען כי היחידים שנהגו באופן לא תקין לכאורה הם ראש המועצה וחברי סיעתו שהשתתפו בהצבעה. גליקו: “כל תושב רשאי לפנות ויתכן שהיה מקבל את זכות המעבר ללא קשר לתרומה”.

יו”ר האופוזיציה ברמת ישי, נסים גליקו יוצא כנגד הבקורת שהוטחה באלי לבן בעקבות הפרסום באתר YCOM, לפיו מבקר המדינה יחקור את ההצבעה בה אושרה לאמיר לבן זכות מעבר לשטח בו הוא בונה את ביתו. גליקו שהצביע כנגד מתן זכות המעבר טוען כי היחידים שלא נהגו לדעתו כשורה הם ראש המועצה, עפר בן אליעזר וחברי סיעתו ( שיתכן ולא ידעו על התרומה הכספית, כמו חברים אחרים במועצה), אשר השתתפו בהצבעה למרות שסיעתם קיבלה תרומות ממשפחת לבן.

עפר בן אליעזר
נסים גליקו: “נעשה עוול לאלי לבן”.

גליקו: “אלי לבן תרם תרומה חוקית לסיעת ‘רמה’ וגם הבקשה שלו לזכות מעבר היא בקשה חוקית  שכל תושב אחר היה יכול להגיש ללא כל קשר לתרומה. אני הצבעתי נגד מתן האישור לזכות מעבר  מכיוון שדקות ספורות לפני הישיבה הובא לידיעתי כי חברי סיעת ‘רמה’ נמצאים בניגוד עניינים לכאורה לא דיווחו או לא דווחו על התרומה לסיעתם  והשתתפו בהצבעה. אילו הם היו יוצאים מהדיון, תוך ציון הסיבה, הייתי מצביע בעד זכות המעבר, אך במצב כזה לא יכולתי להצביע בעדה מהבחינה הערכית והמוסרית כמי שנבחר על ידי הציבור למען מטרות של מינהל תקין, שקיפות, אחריות לכסף הציבורי ולקרקע הציבורית. החלטה זו כפי שהובאה, נראתה בעייתית”.

לדעתו של גליקו, אלי לבן סופג אש רק בשל התנהלות לא תקינה של בן אליעזר וחברי סיעתו: “אם הם היו יוצאים מהדיון, אף אחד לא היה עוסק בכך ומדבר על זה והבקשה היתה מטופלת בלי בעיות, בדרכים המקובלות. צר לי על אלי לבן שהוא איש יקר שתורם ועוזר המון ביישוב וגם מחוצה לו. מדובר באמת באדם ישר שלא מגיע לו ששמו ישורבב לפרשה כזו וחבל שהוא סופג כזו בקורת על דבר שאם קצת תשומת לב ואחריות מצידו של מר בן אליעזר, הייתה נמנעת”.

ראש מועצת רמת ישי, עפר בן אליעזר ודוברו, נועם רגב, בחרו שלא להגיב לידיעה.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter