באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

גימנסטרדת רעננה במופעים מרהיבים

גימנסטרדת רעננה במופעים מרהיבים

מאות מתושבי רעננה צפו בגימנסטרדת רעננה שכללה מופעי מחול, התעמלות ואקרובטיקה מרהיבים של מיטב הנבחרות מישראל והעולם

מאות מתושבי רעננה פקדו במוצ”ש האחרון את היכל הספורט אביב, לחזות במופע הגימנסטרדה המרהיב, המתקיים מדי שנה בעיר בהשתתפות נבחרות אקרובטיקה מובילות מרחבי הארץ והעולם.

האירוע נערך במעמד ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, סגניתו ומ”מ עו”ד סימה פרי, חבר מועצת העיר ויו”ר ועדת הספורט מיכאל רייזמן, בני משפחת חסן, העומדים בראש “קרן רועי לא אחסר”, בכירי רשות הספורט בעירייה ומכובדים נוספים. בנוסף כיבדה את האירוע בנוכחותה המתעמלת האולימפית נטע ריבקין שהודיעה באחרונה על פרישתה, וזכתה למגן הוקרה מראש העירייה על תרומתה לספורט הישראלי ולהצלחת גימנסטרדה רעננה, בה נטלה חלק בשנים קודמות.

 

משתתפי האירוע נהנו ממופעי ראווה של התעמלות, מחול ואקרובטיקה, עם מיטב המתעמלות והמתעמלים מהנבחרות השונות: נבחרת האקרובטיקה של רוסיה, נבחרת ההתעמלות של רעננה ה”ג’נרל ג’ימנסטיק”, נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית, נבחרת ישראל באקרובטיקה, מתעמלות האקרובטיקה של הפועל חולון שזכו במקום השלישי באליפות העולם, נבחרת ההתעמלות האומנותית ע.ל.ה רעננה, מעופפי חיפה, נבחרת ההתעמלות של מזכרת בתיה, סנונית מודיעין ומתעמלים מאגודת הפועל חולון.

 

גימנסטרדת רעננה, מתקיימת בהצלחה זה עשרות שנים ברעננה, בהובלת רשות הספורט העירונית. גם השנה, כבשנים עברו, נתרמו כל הכנסות האירוע לקרן “רועי לא אחסר” הפועלת למען חינוך ילדי רעננה ומסייעת להם במישורים שונים.

 

ראש עיריית רעננה, זאב בילסקי, נטע ריבקין, משה חסן, ראש קרן רועי לא אחסר, אלה ביאר מנהל רשות הספורט, ציון דהן, מנהל המחלקה לאירועים ומרכזי ספורט. צילום – שרון בוקוב

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter