באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ברמת ישי הנציחו את מורשת יצחק רבין בטקס ישובי מרגש

ברמת ישי הנציחו את מורשת יצחק רבין בטקס ישובי מרגש

ברמת ישי התקיימו מספר טקסים לציון יום השנה ה-24 לרצח ראש המשלה ושר הביטחון יצחק רביןבבית הספר היסודי, בחטיבת הביניים וטקס יישובי בבית מרים. ראש המועצה עופר בן אליעזר נשא דברים בטקסים והדגיש את החשיבות שבהנצחת מורשת יצחק רבין והעלה על נס את דמותו של רבין כמנהיג אמיתי.

בטקס יישובי מרגש שהתקיים במוצאי שבת, ובטקסים נוספים במערכת החינוך, ציינו ברמת ישי 24 שנים לרצח ראש ממשלת ישראל יצחק רבין ז”ל. הטקס היישובי התקיים בבית מרים במעמד ראש המועצה עופר בן אליעזר וסגנית ראש המועצה סבינה לוי, יו”ר הנהלת המתנ”ס יורם ברזאני, מנהל המרכז הקהילתי (מתנס) רמת ישי, אבי ברקב, אנשי ציבור ואורחים.
את הערב ארגנה יחידת הנוער בהובלת שרונה פיטוסי ובשיתוף עם קן הנוער העובד והלומד והמתנ”ס והוא כלל קטעי שירה וריקוד של להקת גווני וקולות ברמה בהובלתם של דבירית מררו ושי חיים.
בן אליעזר נשא דברים לזכרו של רבין ומורשתו. בדבריו הזכיר את מנהיגותו, תעוזתו ואחריותו של רבין ז”ל ואת האחריות שלנו כחברה לנהוג בסבלנות וסובלנות, לכבד אחד את השני, להקשיב ולאפשר לדעות שונות לבוא לידי ביטוי.
בן אליעזר: “צריך תמיד לזכור שהדמוקרטיה היא הכלי למימוש הזכויות שלנו ועל כל אחד ואחת מאיתנו החובה לא לנהוג באלימות ולזכור כדברי רבין “האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה”. אני מבקש להודות לסגניתי סבינה לוי שלקחה חלק בארגון פעיל בערב, לאל”מ שמעון כהן, לחניכי הנוער העובד והלומד, לצוות המתנ”ס בראשות של אבי ברקב, לשרונה פיטוסי מנהלת יחידת הנוער, ליחיאל סבג אשר על הלוגיסטיקה והארגון, לרכזת החברתית איריס בכר, לדבירית מררו ולהקת גווני ישי, לשי חיים ולקולות ברמה על ההפקה המרשימה והמרגשת”.
ביום ראשון בבוקר התקיימו הטקסים בבתי הספר. הטקס שקיים בית הספר היסודי ארזים נערך באולם הספורט בנוכחות ראש המועצה עופר בן אליעזר, מנהלת מחלקת החינוך פנינה שלזינגר, מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים שרה גייצהאלס, תלמידי בית הספר והורים. המסכת המרגשת תחת הנושאערבות הדדיתכללה קטעי שירה וריקוד, וקטעים אומנותיים הכוללים ציורי גראפיטי על קירות התפאורה. את המסכת הובילה השכבה הבוגרת .ראש המועצה עופר בן אליעזר נשא דברים לזכרו של רבין והעלה על נס את דמותו כמנהיג אמיתי.
מנהלת בית הספר טלי אימברמן ציינה כי הטקס הוא חלק מפעילויות שבוע ההידברות שמתקיימות השבוע בבית הספר ובכלל זה בחירות למועצת התלמידים
עופר בן אליעזר: “יהי זכרו של יצחק רבין זל נצור בליבנו לעד ושמורשתו המנהיגותית ושאיפתו לשלום בתוכנו ובין העמים תלווה אותנו בהוויה ובעשייה היומיומית“.

צילום: דוברות מועצת רמת ישי

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter