באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בן אליעזר: “להפציץ את מנכ”ל הדואר במכתבים”

בן אליעזר: “להפציץ את מנכ”ל הדואר במכתבים”

תושבי רמת ישי מתלוננים על שרות הדואר שהם מקבלים כשהנפגעים העיקריים הם הקשישים בישוב. בן אליעזר: ” אני חושב שכל התושבים צריכים לשלוח מכתבים למנכ”ל הדואר על מנת להתלונן על השירות וכך להפעיל עליו לחץ”.

תושבי רמת ישי זועמים על השרות שהם מקבלים מדואר ישראל, במיוחד לאור מעבר סניף הדואר אל הסטריט מול הנמצא באזור התעסוקה וראש המועצה שידיו כבולות בנושא ממליץ להם להפציץ את מנכ”ל הדואר במכתבי תלונה. כמו כן נודע כי לפני המעבר לסטריט מול פנה הדואר אל בן אליעזר על מנת לקבל המלצה על מקום אך בן אליעזר נמנע מלהמליץ על מקום ספציפי בשל חשש מוצדק כי הדבר יראה כהעדפת בעל עסק אחד על אחר, דבר שיכול להגיע לכדי עבירה פלילית.

רמת ישי
בן אליעזר, להפציץ במכתבים.

חבר המועצה, נסים גליקו: “לא לכל הגמלאים יש קלנועיות שבעזרתן הם יכולים להגיע אל הדואר וגם למי יש קלנועית, הסיכון הוא אדיר בגלל הצומת. צריך למצוא פתרון לנושא הזה. אם אפשרי אז שפקיד יבוא לישוב פעם או פעמיים בשבוע ובמיוחד בימים בהם מקבלים את קצבת הביטוח הלאומי”

חברת המועצה, יפעת וקנין חיזקה את גליקו: “היו בצומת הזו שני ארועי דריסה בזמן האחרון וצריך להתחשב בכך שמדובר באוכלוסיה מבוגרת, שהולכת לאט. זו צומת מאוד מסוכנת”

גזבר המועצה, תייסיר קאסם התייחס להצעה שעלתה להעמיד שרות שאטלים עבור הגמלאים: “מדובר בהצעה לא חוקית שאינה בסמכות המועצה. אם מחר אביאל יסגור את המינימרקט שלו, אנחנו לא יכולים לארגן הסעות לאזור התעסוקה כדי שאנשים יוכלו לעשות קניות. אסור מבחינה חוקית להעמיס עלות על המועצה למען עניין פרטי. דואר הוא שירות שנותנת חברת דואר ישראל ואינו חלק משירותי המועצה”

ראש המועצה, עופר בן אליעזר: “הדואר לא נותן שירות טוב ברמת ישי. הדואר יודע מזה ואני פועל מולם. שלחתי מכתבים למנכ”ל הדואר ולמנכ”ל משרד התקשורת. הסיבה לכך היא שמדובר בסוכנות דואר המופעלת באופן פרטי ולא בסניף דואר רגיל. הדואר משלם לזכיינית בקבלנות כך שכל עובד שהיא מוסיפה יורד ממנה. אני חושב שכל התושבים צריכים לשלוח מכתבים למנכ”ל הדואר על מנת להתלונן על השירות וכך להפעיל עליו לחץ. מצדי שיעשו איזה פטנט שהם רוצים, העיקר שיהיה שרות טוב ברמת ישי”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter