באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בית החולים לא הצליח להציל את התינוק

בית החולים לא הצליח להציל את התינוק

בסוף השבוע שעבר הובא אל בית החולים ‘זיו’ בצפת תינוק הסובל מחום וזיהום קשים, כל מאמצי הרופאים לייצבו עלו בתוהו והוא נפטר כעבור יומיים, דבר שעורר בהלה בקרב הורים בפעוטון בו שהה

לחדר מיון ילדים במרכז הרפואי ‘זיו’ בצפת, הובא על ידי מד״א , תינוק בן שנה וחודשיים כשהוא סובל מחום גבוה של 40 מעלות, במצב שוק, כשל מערכתי כללי ופרכוסים, ככל הנראה על רקע זיהום קשה. התינוק הועבר לטיפול נמרץ ילדים, מונשם ומורדם, נתמך לבבית ונשימתית כשהוא מצבו אנוש ונשקפת סכנה לחייו.

מצבו של התינוק עורר חשש אצל הורים לתינוקות ששהו בפעוטון בו שהה גם התינוק החולה, דבר שגרם להגעתם למיון ‘זיו’ על מנת לבדוק את תינוקם עקב חשש להדבקות. התינוקות עברו בדיקות מתאימות, אך בשלב זה לא נראה כי מי מהתינוקות חולה.

יומיים לאחר הגעת התינוק אל חדר המיון מסרה דוברת בית החולים את ההודעה הבאה: “למרות מאמצי הרופאים, להצלת התינוק שהובא במצב אנוש אל מחלקת טיפול נמרץ ילדים הוא נפטר הלילה.

התינוק בן שנה וחודשיים, הובא על ידי מד״א, כשהוא סובל מחום גבוה של 40 מעלות, במצב שוק, פרכוסים, כשל מערכות כללי DIC, וכשהוא מונשם ומורדם וסובל מדלקת חריפה מאוד במערכות גוף מרכזיות. המרכז הרפואי זיו משתתף בצערה של המשפחה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter