באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ביקור שגרירים וקונסולים מצפון אמריקה ביקנעם

ביקור שגרירים וקונסולים מצפון אמריקה ביקנעם

כ- 20 שגרירים וקונסולים ישראליים אשר משרתים מטעם מדינת ישראל בנציגויות השונות ברחבי ארה”ב, הגיעו לביקור ביקנעם, ולסיור ביישוב ובפארק תעשיית ההיי טק.

כ- 20 שגרירים וקונסולים מהנציגויות הישראליות בצפון אמריקה ביקרו ביקנעם

קונסול ישראל בניו יורק: “אנחנו יוצאים מפה עם ברק בעיניים”

ראש העיר, סימון אלפסי אמר לשגרירים בפגישת העבודה וההיכרות, שיקנעם שמחה לארח אותם, והוסיף שיקנעם היא בהחלט עיר שמהווה מודל להשראה. רה”ע  סיפר לשגרירים  על מערכת החינוך היישובית, פארקי התעשייה, הדגש שהוא שם על בנייה איכותית והענקת איכות חיים גבוהה, היותה של יקנעם עיר ירוקה, ועוד. בתום פגישת העבודה סיירו השגרירים ביישוב ובשכונות השונות.

במסגרת הביקור בפארק התעשייה, ביקרו האורחים בחברת “ביוסנס וובסטר”, ונפגשו עם המנכ”ל, אבי שלגי ממנו קיבלו סקירה על החברה ופעילותה. בתום הסקירה  ביקרו כולם במעבדה שבמקום, ועמדו מקרוב על הפעילות שנעשית בחדר הצינטורים.

השגרירים שחלקם חזרו לארה”ב כבר באותו היום ונערכו לקראת הטיסה, הודו על האירוח הנפלא לדבריהם, ואמרו שהם בהחלט למדו הרבה וראו עיר לתפארת. ראש דסק קנדה ואגף צפון אמריקה במשרד החוץ, אלעד שטרומאיר שהיה בין המבקרים התרשם עמוקות ממה שהוא וחבריו ראו  ושמעו ופירגן לראש העיר סימון אלפסי כשאמר לו “שביקנעם יש מותג מנצח, ולא מחליפים מותג מנצח”. קונסול ישראל בניו יורק, דני דיין שיבח  אף הוא את ראש העיר ואמר לו “פשוט מדהים מה שעשית. מדהים. פשוט מדהים. שרבין אמר שביקנעם יש מנהיגות הוא ידע מה שהוא אומר. אנחנו יוצאים מפה עם ברק בעיניים”.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“שמחנו לארח משלחת כל כך מכובדת של שגרירים וקונסולים, ולהציג להם את העיר שלנו. אנו מארחים דרך קבע משלחות מחו”ל שהחברים בהן מתרשמים עמוקות והופכים לשגרירים של העיר במדינתם, ועתה גם שגרירים שלנו במדינות חוץ רואים ומתרשמים מהעשייה הרבה כאן. יקנעם היא עיר הייטק מובילה אשר מהווה מודל לחיקוי, ואני מאמין שביקורים כאלו יקדמו שיתופי פעולה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter