באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

עבודות הפיתוח בשכונת שער הגיא יבוצעו ע”י עיריית יקנעם

עבודות הפיתוח בשכונת שער הגיא יבוצעו ע”י עיריית יקנעם

עיריית יקנעם הגיעה להסכם עם משרד הבינוי והשיכון ותבצע את עבודות הפיתוח בשכונה הירוקה ‘שער הגיא’ בעלות כוללת של כ- 50 מש”ח

עיריית יקנעם הגיעה להסדר עם משרד הבינוי והשיכון, ובמסגרתו קיבלה על עצמה הרשות  להשלים את עבודות הפיתוח בשכונת שער הגיא בעלות  כוללת של כ- 50 מיליון ש”ח. העירייה לקחה על עצמה להוביל ולבצע את העבודות מתוך מטרה להבטיח שהשכונה תפותח כראוי, ותושביה ייהנו מפיתוח איכותי.

עבודות הפיתוח בשכונה יבוצעו בשלושה שלבים. בשלב הראשון תבצע העירייה עבודות  בכ- 13.5 מיליון ₪. העבודות אותן תבצע הרשות בשלב זה יכללו בין היתר: תיקון מדרכות, עבודות אספלט, השלמת העבודות בכבישים, תאורה, גינון, ועוד. בעירייה נעשים בימים אלו מאמצים רבים להביא ולקדם את העבודות שקשורות כבר לשלב ב’, ואשר במסגרתן תאוכלס השכונה בכ- 450 יחידות דיור נוספות בחודשים הקרובים, ובסה”כ יתגוררו בשכונה לאחר אכלוס שני השלבים כ- 820 יח”ד. מטרת העירייה היא שדיירי השכונה שאמורים לקבל את דירתם החדשה בשלב זה, יוכלו לקבל טופס 4. העבודות בשלב ג’ יבוצעו עם בניית יחידות הדיור שאמורות להיבנות בשכונה בהמשך.

הסכם ביצוע העבודות הובא על ידי ראש העיר, סימון אלפסי, לישיבת מועצת העיר האחרונה והוא אושר פה אחד.

בנוסף לכך, קיבלה מועצת העיר את המלצתו של ראש העיר שניהול כל העבודות וביצוען ייעשה על ידי החברה הכלכלית לפיתוח יקנעם, וזאת בשל הניסיון הרב של החברה שבין היתר כבר בנתה ופיתחה את פארק תעשיית היי טק, את מתחם הקאנטרי, ועוד.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“לאורך כל הדרך דרשנו דרישות מאוד לגיטימיוהגגות-הירוקים-ביקנעם-1-צילום-רונן-צומרThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.ת ממשרד הבינוי והשיכון, ושישלים את הפיתוח בשכונה כמתחייב, ושהדיירים יוכלו לגור בשכונה חדשה עם פיתוח ראוי, ועם אזורי בטיחות ואיכות חיים גבוהה כפי שהם רגילים לקבל ביקנעם. אחרי שהגענו להסכם על השלמת הפיתוח התחלנו כבר לעבוד על השלמת פיתוח השכונה, ואני מאמין שנעבוד במהירות וביעילות ונוכל לתת טופסי 4 לדיירי שלב ב’ שאמורים להתחיל ולהתאכלס בשבועות הקרובים. אני מאמין שעם סיום עבודות הפיתוח השכונה תיראה מצוין ותהיה ברמה גבוהה מאוד. אנחנו מצידנו נעשה ככל יכולתנו על מנת שהדיירים יקבלו את הדירות הכי מהר שניתן, ובלבד שהמקום יעמוד באמצעי הפיתוח והביטחון שאנו דורשים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter