באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בוגרי מחזור מ”ז של תיכון “אורט אלון” ביקנעם ציינו את סיום לימודיהם במופע איכותי ומרגש

בוגרי מחזור מ”ז של תיכון “אורט אלון” ביקנעם ציינו את סיום לימודיהם במופע איכותי ומרגש

בערב מיוחד שכלל מופע מיוחד במינו, אשר לווה במשחק, שירים, ריקודים והומור, ציינו  266 בוגרות ובוגרי שכבת יב’  – מחזור מ”ז את סיום לימודיהם בתיכון.

ערב הסיום התקיים תחת הכותרת: “סוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש”. מנחי הערב פתחו ואמרו שהערב הם מציינים שש שנים של חיבוק ואהבה, שש שנים בהן גדלנו להיות בוגרים ערכיים, שש שנים שנתגעגע אליהן מאוד, ועוד. המנחים אמרו עוד שהערב הם נפרדים מביתם השני שהיה לעיתים אף ביתם הראשון, הוסיפו שהם מסיימים עם שמחה בלב, והדגישו שבתיכון אורט אלון חושבים, חולמים ותמיד מגשימים.

מנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש בירכה את בוגריה והודתה להם על שגרמו להם  לדבריה להרגיש כל בוקר שזכינו. המנהלת שיבחה את הבוגרים על רגעי נחת, יצירתיות, מעורבות, אכפתיות מהאחר, הובלה בבית הספר ובקהילה, ועוד. המנהלת קראה לבוגריה לחלום ולהגשים בגדול. ראש העיר, סימון אלפסי בירך את הבוגרים והבוגרות ואמר שהערב המיוחד הזה מהווה סיומה של תקופה בה כל אחד מהם בגר, צמח, התחשל, וצויד בארגז הכלים הטוב ביותר לצבא ולהמשך חייו הבוגרים. רה”ע איחל לבוגרים להגשים בבגרותם את הרהורי הנעורים. יו”ר הנהגת ההורים, קובי דהן אמר שהיה לו הכבוד לייצג את ועד ההורים. דהן בירך את הבוגרים ואמר שהמציאות עלתה על כל הציפיות, ושיבח את בית הספר תוך שהוא מציין שתיכון אורט אלון הוא בית ספר מעולה בקנה מידה ארצי. דהן הודה לרה”ע על שתמיד דלתו פתוחה והוא בעל אוזן קשבת, אכפתיות והתחשבות בדעתם של ההורים. דהן שמסיים את תפקידו כיו”ר ועד ההורים הודה למנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש על היותה מנהלת מעולה, אכפתית אשר דואגת לכל התלמידים, וסיים את דבריו במילים אני אוהב אותך.

החלק האמנותי של הערב כלל מופע מרהיב במהלכו כבשו הבוגרות והבוגרים את הבמה, ועם הרבה כישרון והומור, שירים וריקודים נתנו שואו גדול. חלק אמנותי מרגש נוסף היה הקרנת קליפ שצוות בית הספר צילם והלחין במיוחד לערב הזה, ובו מנהלת ביה”ס וצוות המורות היו לבושות בתלבושת  הסדרה ‘בית הנייר’, ושרו לצלילי מוזיקת הסדרה.

מחזור מ”ז – מחזור זהב כפי שכינה אותם ראש העיר יוצא בקרוב לדרך חדשה.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“ערב מרגש במיוחד עם בוגרינו שהוכיחו כמה הם מיוחדים ואיכותיים. הבוגרות והבוגרים מגיעים לערב הזה לאחר שתים עשרה שנים של למידה, שקידה, ועבודה קשה ומאומצת. בוגרים שתרמו רבות לבית הספר ולקהילת יקנעם. התברכנו בנוער נפלא שכולנו גאים בהם. מ”ז – מחזור זהב. אני מודה מקרב לב למנהלת התיכון, עדה אברכהן שמש. עדה היא מנהלת מצוינת ומצטיינת, מקצועית ואיכותית שמובילה את בית הספר ואת התלמידים, כשאת חלקם קיבלה כילדי א’ כאשר ניהלה את בית החינוך “ארזים”, ולה זכויות רבות בקידומם ובהצלחתם. תודה רבה למנהלת בית י”ב דגנית, לכל צוות המחנכות, למורות ולמורים על עבודת חינוך מעולה. תודה מיוחדת ליו”ר הנהגת ההורים, קובי דהן ולכל ההורים על האמון והשותפות לדרך. לבוגרות ולבוגרים אני מודה על כל עשייתם ותרומתם למען בית הספר ולמען יקנעם, ואני מאחל להם שירות צבאי מהנה ופורה. אנחנו כאן בשבילם”.

מנהלת “אורט אלון”, הגב’ עדה אברכהן-שמש:

“מופע הסיום של שכבת מ”ז היה סיכום מרשים ומרגש של שש שנים מלאות וגדושות. בשיר, משחק, ריקוד, אומר, הומור וסרטונים משעשעים הבאנו בפני ההורים והקהילה את הערכים המרכזיים של ביה”ס כגון: אהבת הארץ, חשיבות הגיוס לצה”ל, הכרת הטוב, שאיפה למצוינות, משמעת, אחריות, שוויון הזדמנויות, ועוד. אין ספק שמופע הסיום היה חגיגה אחת גדולה. שירי א”י היפה שהיו שזורים בו, העצימו את חשיבות הזיקה לארץ ולנו אין ספק שתלמידינו יהיו שגרירים נפלאים שלנו בכל מקום אליו יגיעו. תודה לרה”ע על העמדת המשאבים התקציביים והאנושיים, לרונן ואבי השותפים שלנו להפקת הערב, לדגנית מנהלת השכבה ולכל צוות שכבת י”ב, לעובדי האחזקה והמינהל, לקובי דהן יו”ר ההנהגה האהוב שלנו, להורים שנתנו אמון מלא בביה”ס לאורך כל הדרך, וכמובן לתלמידי מחזור מ”ז על שהגיעו אלן קו הגמר בכבוד של מלכים. אוהבים אתכם ומאחלים הצלחה בכל אשר תלכו”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter