באנר עליון
באנר עליון

בוגרי מחזור מג’ של תיכון אורט אלון קיבלו את תעודות ההצטיינות וסיום 12 שנות לימוד

בוגרי מחזור מג’ של תיכון אורט אלון קיבלו את תעודות ההצטיינות וסיום 12 שנות לימוד

 

3 (1)

 

בטקס מרגש במעמד ראש העיר סימון אלפסי, סגנו רומן פרס, מפקחת מטעם משה”ח עפרה שטיין,  נציגת מופ”ת ניצה שטרן, מנהלת “אורט אלון” עדה אברכהן שמש, מנהלת בית יא’-יב’ שלומית ימיני בבא, יו”ר הנהגת ההורים ניר לוי, צוות בית הספר, בוגרי ביה”ס ובני משפחותיהם, חולקו תעודות ההצטיינות ותעודות 12 שנות לימוד לבוגרות ובוגרי מחזור מג’.

הערב החל בלובי תיאטרון יקנעם שם חולקו לתלמידים הגלימות וכובעי הבוגרים המסורתיים. מנחי הערב, הבוגרים עדי טפיארו ובר אליהו פתחו את הערב ואמרו שהם עומדים כאן כבוגרים שרכשו ביטחון, ידע ובעיקר ערכים. מנהלת בית הספר, עדה אברכהן שמש בירכה את בוגריה ואמרה שהיא מצדיעה להורים שהעניקו לנו את הדבר היקר והאהוב ביותר שלהם, ומקווה שלא אכזבנו. המנהלת הודתה לראש העיר על כל האהבה וההשקעה בבית הספר. המנהלת פרגנה לצוות שלה ואמרה שזהו צוות מושלם, ושיבחה את יו”ר הנהגת ההורים, ניר לוי ואת כל הנהגת ההורים תוך שהיא מדגישה שהרבה דברים קורים בזכותם. במהלך הערב הופתעה עדה וקיבלה תעודת מנהלת מצטיינת מטעם מופ”ת. ראש העיר , סימון אלפסי בירך את הבוגרות והבוגרים ואמר שמדובר במחזור מיוחד במינו, מצטיין בהישגים הפדגוגיים ובתרומה לקהילה. ראש העיר הודה לבוגרים על גאוות היחידה שהם מביאים ליישוב, ואמר שבשבילו כולם מצטיינים ואהובים. מפקחת כוללת במשה”ח, ד”ר עפרה שטיין אמרה שזוהי השנה הראשונה שהיא מלווה את יקנעם ואת ‘אורט אלון’, ובשנה הזו היא למדה שיש כאן ראש עיר שהחינוך קרוב ללבו, ושבאמת אכפת לו מהתלמידים, וחשוב לו שכל אחד מהם יצליח. המפקחת אמרה עוד שלמדה גם שבבית הספר יש מנהלת מדהימה, אכפתית ומסורה שרוצה שכל תלמיד יצליח, ושבית הספר בורך בצוותי מורים מקצועיים. המפקחת ציינה שאורט יקנעם הוא כוכב נפלא. בשם ההורים בירכה יעל בן שבת ואמרה שהבוגרים רכשו ידע ומיומנויות וכאן עוצבו תחומי העניין שלהם, והוסיפה שהם הפגינו

נחישות והתמדה. בן שבת אמרה שכהורים משאלת הלב שלהם היא שהבוגרים ישמרו על עצמם וקראה להם להיות אזרחים אוהבי אדם וסביבה ושומרי חוק. בן שבת אמרה שהעובדה שראש העיר מציב את החינוך בראש מעייניו ראויה לכל התודות שלנו. המנהלת הפדגוגית, טלי קאליש בירכה בשם הצוות החינוכי  ואיחלה לבוגרים לקחת כל מה שמעצים אותם ולגדול ולהיות מי שהם שואפים להיות. מנהלת בית יא-יב שלומית בבא ימיני בירכה את הבוגרים ואמרה שהם שכבה לתפארת שהשאירה את חותמה בביה”ס. ימיני אמרה שלכל הבוגרים יכולת להתפתח, לצמוח ולהשתפר וקראה להם תמיד להעז, לחשוב ולעשות. בשם הבוגרים בירכה, ורד זוהר שאמרה שזו הייתה שנה מכוננת בשביל כולם, והוסיפה ששנה זו עיצבה את זהותם ואת יכולתם להגדיר מי הם. זוהר דיברה על ההתמודדות עם אתגרים חדשים ועל המסע הארוך והלא פשוט שהיא וחבריה עברו וקראה להם לשאוף למצוינות בכל משימה. לאחר הברכות חולקו תעודות ההצטיינות וכן תעודות 12 שנות לימוד לכל 187 הבוגרות והבוגרים. התלמידה ורד זוהר שסיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה הוכרזה כמצטיינת מנכ”ל רשת ‘אורט’ וקיבלה מלגת הצטיינות. למצטיינת מסלול ‘מופת’ הוכתרה רותם בן שלוש שסיימה את לימודיה בהצטיינות יתרה. התלמידים אורן שאבי וקארין צ’רף קיבלו את מלגת רה”ע על הצטיינות לימודית במסלול “מופת”. התלמידות אופל שוורץ ואשאטה גולו קיבלו מלגת הנהגת ההורים על שיפור לימודי ותפקוד משמעותי. התלמידים עדי טפיארו, דקל טופל, גלעד אפלבאום. הלל אלמוג, ונופר בן ארוש  קיבלו את מלגת הנהגת ההורים על תרומה משמעותית בפרויקטים ובתכניות.

החלק האמנותי כלל קטעי נגינה בסקסופון, הופעה של להקת ביה”ס ושירים ששר הבוגר הלל אלמוג שגם שר באהבה גדולה לבקשתו של רה”ע את ‘מתנות קטנות’.  במהלך הערב נערך גם טקס העברת דגל הבוגרים לבוגרי יא.

 

ראש העיר מר סימון אלפסי:

“ערב מרגש שהוא המשך ישיר של השואו שראינו במופע הסיום. תלמידי המחזור הצטיינו לאורך כל הדרך והגיעו להישגים רבים, הן בית ספריים והן אישיים. אני מאחל לבוגרים שיתרמו תרומה משמעותית לצה”ל ושישמרו על עצמם. אנו נהיה כאן תמיד בשבילם”.

מנהלת “אורט אלון”, הגב’ עדה אבר כהן שמש:

“הערב היה סיומו של תהליך חינוכי אותו עברו תלמידי שכבת מג’. התוצאות הוכיחו מעל לכל ספק כי מדובר באוסף של יהלומים שהתקבצו להם יחד לשכבה וסיימו את בית הספר בכבוד ובהדר לתפארת הוריהם, ביה”ס, יקנעם ומדינת ישראל. אנו מאחלים לבוגרינו הצלחה רבה בהמשך הדרך”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter