באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

בואו לטעום

בואו לטעום

הונחה  אבן הפינה למרכז הקולינארי ‘שופ טיים’ בקרית מטלון בפתח תקווה. את המגרש רכשו הבעלים לאחרונה תמורת כ 65 מיליון שקלים ועלות ההקמה תעמוד על כ-114 מיליון שקלים.

מגרש בן 10 דונם בפינת הרחובות שחם, רבין ותוצרת הארץ בקרית מטלון בפתח תקווה, אשר מזוהה יותר מכל עם הסככה הנטושה שעומדת על שטחו מזה שנים, יהפוך בקרוב למתחם בקונספט של קולינריה ובישול שכל עסקיו כשרים, וייקרא ‘שופ טיים’.
אבן הפינה לפרויקט הונחה בשבוע שעבר, לאחר שלאחרונה רכשה את המגרש קבוצת ‘הכיכר הלבנה’ תמורת כ- 65 מיליון ₪. לאחר שבחנה את האזור והעסקים הממוקמים בו, החליטה החברה בשיתוף ‘רושו הנדסה ויזמות’, אשר תנהל את הקמת ושיווק המתחם, להקים על הקרקע מתחם מסחר ובילויי בשטח של 4,500 מ”ר + 2 קומות משרדים בשטח של כ- 1,000 מ”ר כל אחת וכ- 1,000 מקומות חנייה. עלות הפרויקט כולל בינוי מוערכת בכ- 114 מיליון ₪.
מועד הפתיחה המשוער של מרכז הינו בעוד כשנתיים, ודמי השכירות הממוצעים יעמדו על 160 ₪ למ”ר + דמי ניהול, ברמת מעטפת. תמהיל יהיה מגוון ויכלול 26 חנויות בגדלים של 50-580 מ”ר. מהחברה נמסר בנוסף כי בין העסקים שכבר שכרו שטחים במתחם ניתן למצוא את: מעדני גורמה, office depot, ביגה, קפה רוטשילד, קונספט ועוד’.
לדברי מנכ”ל רושו הנדסה ויזמות, צביקה רושו: “נושא הגדרת הקונספט של מתחמים מסחריים תופס תאוצה, וזאת לאור ריבוי הקניונים בכל עיר שלהם צביון די אחיד.  עם הרצון להיות ברור ללקוח ולכוון לצרכיו המקומיים במקום מגוריו/עבודתו, אנו רואים את המגמה בה צומחים מרכזים שמבדלים עצמם כמרכזי קונספט אזוריים בתחומי האופנה, בילוי וקולינריה. היתרון במרכזים הקטנים שהם בדרך כלל מתחמים פתוחים הפונים לרחוב, בכך מצד אחד ניתן להוזיל את עלויות התפעול ולהוריד את עלות האחזקה לשוכר ומצד שני לייצר  בולטות גם לעוברים ושבים באזור. המתחם החדש בא לשרת אזור גדול שצמא למרכז קולינרי המזוהה מראש ככשר והבאים אליו לא צריכים לתהות לגבי כל חנות וחנות, והוא צפוי לתת מענה לכל אזור העסקים החדש שיצמח בחמש השנים הקרובות עם כ 250 אלף מ”ר משרדים בקרית מטלון, וכן לבתי העסק הקיימים כבר כיום. בנוסף, פונה המתחם לתושבי השכונות הסמוכות ובעיקר נווה עוז”.
ראש העיר איציק ברוורמן, התייחס גם הוא לפרויקט: “במסגרת ההתחדשות העירונית ושיקום מערך השטחים הפתוחים בעיר, אני שמח כי בקרוב יוקם, בשטח שעמד שומם ונטוש במשך שנים, מתחם קולינרי איכותי ואטרקטיבי אשר ישתלב היטב בפעילות של אזור רמת סיב. אזור התעשייה של פתח תקוה שהוא אזור התעשייה הגדול בארץ, כבר מזמן אינו רק אזור תעשייה ומקום עבודה, אלא מתחם בילויים שוקק חיים, ובו שפע של מסעדות, בתי קפה ופאבים. אין לי ספק כי המתחם החדש, ישתלב היטב באזור ויהווה מוקד משיכה לתושבים ואורחים”.
אזור רמת סיב נחשב כיום למרכז העסקים והבילוי המתחדש של פתח תקווה. על פי בדיקת ‘רושו הנדסה ויזמות’, בשנתיים האחרונות התחלפו בתי העסקים באזור ובייחוד ברחוב השחם ונפתחו בו מעל 30 מסעדות, בתי קפה, ברים ומועדונים. בעתיד תוקם בסמוך תחנת הרכבת הקלה כחלק מהקו האדום שתהפוך את האזור למרכזי ביותר.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter