באנר עליון
באנר עליון

אריק וקנין נבחר ליו”ר מרכזי הספורט

אריק וקנין נבחר ליו”ר מרכזי הספורט
צילום: תומר פרקש
צילום: תומר פרקש

השבוע נערכו בחירות בהנהלת עמותת ״הפועל״ – רשת מרכזי הספורט ביקנעם וחבר מועצת העיר, אריק וקנין, מסיעת ״יקנעם הצעירה״  נבחר ברוב קולות בהנהלה. אריק וקנין מכהן כמחזיק תיק הספורט ביקנעם ויו״ר ועדת הספורט במשך השנה וחצי האחרונות בהנהלת רשת מרכזי הספורט והוא יחליף בתפקידו את ירון חן אשר כיהן בתפקיד בשנים האחרונות.

חבר המועצה אריק וקנין הוא ספורטאי מצטיין בתחום הג׳ודו אשר התאמן ביקנעם בנערותו וגדל במחלקת הספורט של יקנעם. הוא נשוי לציפי ואב לשני ילדים שממשיכים את דרכו במחלקת הג׳ודו בעיר.

מרשת מרכזי הספורט נמסר השבוע כי חזון הרשות הוא קידום הספורט היישובי והעמותה פועלת מול כל גורמי העיר לשילוב הספורט בקהילה. המוטו שלנו הוא: “נפש בריאה בגוף בריא”. יקנעם היא עיר מעודדת ספורט כתחביב, כתחרות, וכשמירה על הבריאות וקידום אורח חיים בריא. לא בכדי העיר מרושתת בשבילי הליכה, אופניים ומגרשי ספורט.

רשת מרכזי הספורט נותנת מענה למאות ילדים ובני נוער ביקנעם ואריק וקנין ימשיך את העבודה הרבה  שנעשתה בשנים האחרונות לקידום תחום הספורט ביקנעם. הרשות בונה מגרשי ספורט, פועלת להצללת מגרשים קיימים, משדרגת ומשפצת מגרשי ספורט ומשחק בכל רחבי העיר. בשנים האחרונות כאמור נעשתה סלילת טיילות להליכה ולרכיבה על אופניים ושיפוץ וקירוי מגרשי ספורט ברחבי העיר.

אריק וקנין הציג את משנתו וחזונו לתחום הספורט ביקנעם השבוע בפניך הנהלת הפועל. חזונו הוא להוסיף ענפים חדשים לרשת מרכזי הספורט ובמיוחד להשקיע בספורט נשי בעיר. לדבריו יש להרחיב את תחומי הספורט בעיר בכלל ולטפח את הספורט הנשי ביקנעם בפרט. 

  יקנעם מגיע להישגים גדולים, בין היתר:בכדורמים (בנות הכדורמים), בטניס (הטניסאית שיר הורנונג), ברכיבה על אופניים (אליעד דניאל), בריקודים סלוניים (עידור רוזנר), בכדורגל ועוד ועוד. חבר המועצה אריק וקנין יצטרך להוביל בקרוב את פיתוח תחום הספורט בעיר לאור השינויים המתרחשים ביקנעם בהגדלת היישוב אשר מצריך פיתוח שירותים רבים לתושב. לפיכך, תחום הספורט וקידום החוגים, קבוצות הנוער וקבוצות הספורט הנשי והנערות והנערים יעמדו בראש סדר העדיפויות של יושב ראש רשת מרכזי הספורט הנכנס, חבר המועצה אריק וקנין בתפקידו החדש.

יו״ר סיעת יקנעם הצעירה, מר יאיר פריימן: 

״ יקנעם היא עיר שבה הספורט תמיד היה חלק חשוב לקהילה. מדובר בתחום חשוב ביותר לתושבי העיר. אני מברך את חברי לסיעה, אריק וקנין, על בחירתו ליושב ראש מרכזי הספורט. אריק הוא ספורטאי בנשמה וכמי שגדל במחלקת הנוער בתחום הג׳ודו ואף השתתף בתחרויות ארציות יוכל להוביל את הספורט ביקנעם להישגים חדשים בשנים הקרובות. אני מאחל הצלחה רבה לידידי אריק. הצלחתו היא הצלחתנו והצלחת יקנעם כולה.  

 ראש העיר, מר סימון אלפסי:

יקנעם היא עיר של ספורט וקהילה אחת גדולה, וההשקעה בהובלת הספורט היישובי לטובת הקהילה כולה היא רבהאני מאמין שאריק יפעל להמשך הובלת הספורט היישובי, ולעודד הכנסת פרויקטים של ספורט נוספים, כמו גם ענפים חדשים. אני מודה ליו”ר הקודם, ירון חן על השקעתו הרבה למען הספורט ביקנעם, ואני משוכנע שאריק ימשיך את דרכו של ירון, ומאחל לו הצלחה רבה“.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter