באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

ארגון JNF נרתם לסייע בציוד לגני ילדים שנפגעו מהשיטפון בנהריה

ארגון JNF נרתם לסייע בציוד לגני ילדים שנפגעו מהשיטפון בנהריה

ארגון JNF מארהב, נרתם לסייע לגני ילדים שנפגעו בשיטפון שאירע בעיר בחודש שעבר. השבוע במיזם משותף ל-JNF ארהב, עיריית נהריה, אשכול רשויות גליל מערבי וזמן גליל מערבי, חולק ציוד חדש בגנים שנפגעו בשיטפון באזור שכונת שפרינצק ונהריה הירוקה.
JNF ארהב, הינו ארגון פילנתרופי גדול מאוד שתורם ופועל עם שותפים רבים בישראל בכלל, ובגליל המערבי בפרט. הארגון מקדם את חיזוק החוסן הלאומי, החברתי והסביבתי של ישראל מתוך סולידריות בין יהודי ארהב לאחיהם בישראל. יום לאחר השיטפון פנתה לאשכול רשויות גליל מערבי מיכל שילוח גלנור, מנכלית זמן גליל מערבי, והציעה שיחד עם ה-JNF יתגייס האשכול למען העיר שנפגעה בהצפות, בשיתוף עם עיריית נהריה. כל הציוד נרכש על ידי הארגון האמריקאי משלושה עסקים מקומיים בנהריה, במטרה לחזק ולתמוך בהם לאור הפגיעה הכלכלית שהם חוו.
אורי פרידלנד, מנהל המחלקה לפיתוח חברתי באשכול רשויות גליל מערבי: “שמחנו והתרגשנו על הפנייה של מנכלית זמן גליל מערבי ושל ה-JNF לקחת חלק פעיל בתרומה לעיר נהריה. הפנייה לאשכול הייתה יום לאחר ההצפות החמורות, ומחמם את הלב לראות שותפים מהגליל, מישראל ומארהב נרתמים ונותנים יד. חלוקת הציוד בגנים יחד עם ראש העיר רונן מרלי והשותפים היתה משמחת עבורנו, לא פחות מאשר לילדי הגנים המקסימים. אשכול רשויות גליל מערבי ממשיך לפעול עם עיריית נהריה, ושאר רשויות האשכול, בשיגרה ובחירום למען שיפור איכות החיים של כולנו“.
מיכל שילוח גלנור מנכלית זמן גליל מערבי: “בתור שותפה של JNF ארהב מתחילת היוזמהעולים צפונה‘, אני גאה על תרומתם לחיזוקה של נהריה, לאור הנזקים הקשים שספגה בשיטפון הגדול. לראות את רהע רונן מרלי מתקשר היום עם הילדים בגנים הרחיב את לבי, כי בסופו של דבר מאחורי הפעולות, המספרים והכוונות עומדים אנשים“.
ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: “אני רוצה להודות לארגון JNF על ההירתמות וההחלטה הערכית והמרגשת לתרום לקהילה בנהריה ולארגון זמן גליל מערבי על השותפות. לראות את החיוך על פני הילדים והצוות החינוכי בגנים שקיבלו את הציוד, מעצים את תחושות הערבות ההדדית שחווינו כאן בשיטפון ונמשכת גם בימים שחלפו מאז. אין ספק, כי פעילות של כל הרשויות החברות באשכול גליל מערבי תורמת לחיזוק היישובים ושיפור איכות החיים של הקהילה“.

צילום: עיריית נהריה

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter