באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אפליקציות הן שם המשחק

אפליקציות הן שם המשחק

הפופולאריות של אפליקציות מסוימות למכשירים ניידים מעודדת פיתוח יישומים חדשים. האפליקציות מפותחות במטרה לענות על שורה ארוכה של צרכים, וחלק מהן כבר הצליחו לשנות לנו את החיים. אז איך משפיעים על העתיד ואיך מפתחים אפליקציות חדשות? הנה כל הפרטים

אפליקציה היא הרבה יותר מיישום ייעודי למכשירים ניידים. אם בהתחלה נהוג היה להתייחס לאפליקציות בחשדנות וכתוסף לשימוש באתרי אינטרנט, הרי שכיום מדובר על חלק בלתי נפרד מהרגלי החיים שלנו.

האפליקציות הן תחליף לשורה ארוכה של פעולות שהיינו רגילים לעשות לבד. החל מניווט, דרך הזמנת מלון וטיסה ועד השוואת מחירים בין מוצרי חשמל – האפליקציות החדשות כאן כדי להישאר. מעניין לעקוב אחר התפתחות האפליקציות וכדאי בעיקר להכיר את השיטות השונות לגלות מעורבות בעיצוב פני העתיד.

איך אפליקציות משנות לנו את החיים?

יש הרבה דוגמאות לאופן שבו אפליקציות שינו את חיינו. ראשית, כדאי להזכיר אפליקציות חדשות שמהוות תחליף לקריאה בעיתון. אחת הסיבות העיקריות לירידה בקריאת העיתונים בארץ ובעולם היא מעבר לצריכת התוכן בצורה מקוונת. בנוסף, צרכני האקטואליה אפילו לא צריכים להגיע הביתה כדי לקרוא את הכותרות. הם יכולים להוריד אפליקציה לטלפון הנייד באופן חד פעמי ולקבל התרעות בכל רגע נתון.

שנית, אפליקציות מסוימות חוסכות לנו כסף ואפילו מצילות חיים. בקטגוריה הזו אפשר להזכיר את אפליקציית אנג’י, שמאפשרת לנהגים לקחת שליטה על הרכב ולחסוך כסף על תיקון ותחזוקה. האפליקציה דורשת רכישת רכיב שמתחבר לרכב ולאחר מכן היא מסתנכרנת מולו כדי לאסוף נתונים. בין היתר, האפליקציה יודעת לאבחן באופן אוטומטי מעל 10,000 תקלות נפוצות ברכב, היא אוספת הצעות מחיר ממוסכים קרובים והיא עוזרת לעקוב אחר צריכת הדלק והעלויות הנלוות לאחזקה השוטפת.

איך מפתחים אפליקציות חדשות?

הרבה אנשים מגלים שיש להם רעיון לאפליקציה חדשה, אבל הם פשוט לא יודעים מה לעשות כדי להפוך את הפנטזיה למציאות. הפתרון בהקשר הזה הוא פשוט לעבור קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון. היות ומדובר על שתי מערכות ההפעלה הנפוצות בעולם, הצלחה בקורס פותחת את הדלת להמון משרות מתגמלות ולעיסוק מקצועי בענף שנמצא במגמת צמיחה.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא חייבים להגיע עם רקע בהנדסת תוכנה או מחשבים כדי לעבור קורס פיתוח אפליקציות. הקורס מיועד לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והוא מועבר על ידי אנשי מקצוע שמוסמכים לכך. הקורס הוא הזדמנות להיחשף מקרוב לשלבים הנדרשים בפיתוח אפליקציות ולצבירת ניסיון מעשי. תנאי הקבלה לקורס מינימאליים ויש גם מסלולי לימוד קצרים שמשלבים שיעורי ערב ולימודים בימי שישי בבוקר.

כמעט כל חידוש טכנולוגי מקבל ביטוי כזה או אחר באפליקציות. המשמעות היא שצריך להישאר עם אצבע על הדופק על מנת לדעת איך לפתח אפליקציות רלוונטיות, ובעיקר לעבור הכשרה יסודית במקומות מקצועיים.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter