באנר עליון
באנר עליון

דורון אזולאי: אם יש גן עדן

דורון אזולאי: אם יש גן עדן

דורון אזולאי ממגדל העמק נמצאת בשלבים הסופיים של ‘אייל גולן קורא לך’ המשודרת בערוץ 24 אך מאחורי הקול המדהים מסתתר סיפור אישי קשה. אחות הגדולה, ריחן בראיון בלעדי “אעשה הכל על מנת שדורון תצליח”

כל מי שצופה בעונה השלישית של ‘אייל גולן קורא לך’ לא יכול שלא לשים לב אל דורון אזולאי ממגדל העמק. דורון, מתנדבת שירות לאומי בת 19.5 עברה לשלב 20 האחרונים בהחלטה גורפת של כל השופטים כשבמהלך השיר הראשון אותו שרה נראה אייל גולן כשהוא מסתכל אל שאר השופטים כשבפניו מבט של הערכה. גולן גם

sדורון אזולאי ממגדל העמק
דורון אזולאי, הכשרון העולה של מגדל העמק. צילום: אדם רובין

התקיל את דורון וביקש ממנה לשיר שיר של ביונסה, הזמרת האהובה עליה, מבחן אותו עברה בהצלחה. אך מה שצופי התכנית אינם יודעים הוא שמאחורי הקול הנפלא הבוקע מגרונה של אזולאי מסתתר סיפור אישי קשה. דורון, הצעירה מבין ארבעה אחים, התייתמה מאימה שנפטרה ממחלת כלי דם נדירה כשהיתה בת 8 בלבד . לאחר האסון, הפכה אחותה הגדולה, ריחן, למעין אמא שניה עבורה ויחד עם כל שאר האחים עשתה הכל על מנת שדורון תצלח את התקופה הקשה. ריחן אזולאי “מילאנו את דורון בהמון אהבה ועידודים על מנת שתעבור את השלב הזה בצורה הכי חלקה שאפשר. היא קיבלה את הטראומה הזו בהמון בגרות ואני יכולה להגיד בשם כל האחים שהיא זו שנתנה לנו כח ולא להיפך. ההצמדות לדורון והידיעה שצריך לדאוג לה היא זו שהחזיקה אותנו שלא ניפול.

לדברי ריחן המוסיקליות הינה ‘מחלה’ משפחתית . ריחן ” אחי הגדול הוא מוסיקאי שכותב, מלחין ושר וכבר מילדות דורון הושפעה ממנו והתחילה לשיר. גם אמא שלי ז”ל באה ממשפחה מוזיקלית ואחרי שהיא נפטרה, היחסים בין האחים התהדקו עוד יותר וההשפעה של אחי עליה גדלה. כך גם גילינו עד כמה היא מוכשרת אבל רק כשהיתה בת 14 הבנו שיש בה משהו שהוא מעבר לשירה חובבנית”. התובנה הזו גרמה לאחים לרשום את דורון ללהקת הנוער של מגדל העמק במסגרת המתנ”ס ודורון גם השתתפה בתחרות ‘שירוגוזין’ המתקיימת בבית הספר התיכון אורט רוגוזין מדיי שנה ואף זכתה בה. לדברי ריחן מי שהיה הדבק שהחזיק את המשפחה יחד הוא אביה מוטי ” הוא דאג שכולנו נשמור על קשר הדוק אחד עם השני. אבא שלי הוא המעריץ מספר אחד של דורון”

כשהיתה בכיתה י”ב , הופיעה דורון באירוע פורים בו נכח גם ירום כהן, הבעלים של journey הפקות וזה לקח אותה תחת חסותו.  ריחן ” ירום הוא גם חבר, גם דמות אב וגם איש מקצוע מדהים. מאז ההתקשרות איתו התחלנו לעבוד על אלבום ויש לנו כבר שישה שירים כמעט גמורים. השירים נכתבו על ידי כותבים כמו איציק שמלי, רותם כהן, ירון כהן ודורון אלימלך כשאחד השירים נכתב והולחן על ידי אחי. השיר שנכתב על ידי אח שלי הוא בסגנון של רוק-סול ושאר השירים הם בסגנון מזרחי למרות שדורון משלבת את המזרחית עם מוזיקת נשמה. מאז שדורון נכנסה לתכנית של אייל הורדנו הילוך, אנחנו ממשיכים להקליט אבל כמובן שלא מוציאים שום דבר החוצה. הכוונה שלנו היא להוציא את הסינגל הראשון לרדיו כמה ימים אחרי שתסתיים התכנית על מנת להכות בברזל בעודו חם “

על התכנית עצמה אומרת ריחן ” דורון ניגשה לכוכב נולד לפני ארבע שנים ואמרו לה שהיא צעירה מדיי. מאז היא לא רצתה לגשת לאודשנים אבל כשהתחילה התכנית של אייל גולן זה היה משהו אחר כי היא הרבה יותר מתעניינת במוזיקה מזרחית. התלבטנו הרבה וכמעט שרשמתי אותה בשנה שעברה ובסופו של דבר היא נרשמה השנה אחרי שקיבלנו הרבה תגובות על הקטעים שהעליתי ליוטיוב . חוץ מזה שדורון מאוד אוהבת את אייל גולן. היא גם מנצלת את התכנית על מנת ללמוד ויש שם לא מעט פיגורות

אייל גולן קורא לך
דורון אזולאי, עלתה לעשרים האחרונים. צילום: אדם רובין

שניתן ללמוד מהן כמו גל אוחובסקי, יוסי גיספן, ירון אילן, עדי לאון שהוא אחד המלחינים הגדולים ודודו אהרון. צריך גם לזכור שאייל גולן מבטיח חשיפה ענקית ולא משנה עד איזה שלב דורון תגיע”

ריחן היא גם המנהלת האישית של דורון והיא מספרת על היחסים בינה לבין דורון ” כשאימי נפטרה אני הייתי בת 16.5 ודורון הפכה לסוג של ילדה שלי ואני מאוד מגוננת עליה. כשהגיעו מ journey הפקות ושאלו אותה עם מי צריך לדבר, היא הפנתה אותם אליי. במהלך הפגישות עם מרום, הגענו להבנה שאני מתחילה לעבוד בחברת ההפקות שלו כמפיקת אירועים כך שנוצר שיתוף פעולה מאוד פורה”. ריחן מוסיפה ” אני האדם שיכול לקרוא את דורון הכי טוב גם אם היא לא מדברת. לי היא יכולה להגיד כל מה שבא לה בין אם היא לא מתחברת לשיר מסוים ובין אם היא לא מרגישה נוח עם משהו אחר ואם היה לה מנהל חיצוני רוב הסיכויים שהיא היתה נמנעת מלדבר”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter