באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלפסי רץ (בעצם הולך) ביקנעם

אלפסי רץ (בעצם הולך) ביקנעם

ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי הצטרף, באופן חד פעמי, לקבוצת הצעידה החדשה שקמה במרכזי הספורט יקנעם וצעד איתן לאורך של כארבעה קילומטרים ביום שני האחרון.

במרכזי הספורט יקנעם החליטו להיענות לפני כמה חודשים להצעה של אורית לב, תושבת העיר להקים קבוצת צעידה שתכלול עשרות מהתושבים שיתאגדו יחדיו ויצעדו בנופי העיר. לאחר ההצעה וההירתמות של הפועל יקנעם לעניין החלה קבוצת הצעידה לפעול כשכיום פעילים בה כבר קרוב לשלושים תושבים כשהצפי הוא שהקבוצה תגדל משמעותית בחודשים הקרובים.

בשבוע שעבר פנו בקבוצת הצעידה לראש העיר וביקשו ממנו ליטול חלק בצעידה עימם כשזה נרתם מיידית לרעיון והגיע לצעוד ביחד עם עוד עשרים מחברי הקבוצה. תוך כדי צעידה עניינו חברי הקבוצה את אלפסי בנעשה בה ואף שוחחו על העניינים היומיומיים בעיר. בסיום הודה אלפסי לצועדים בירך אותם על קבוצת הצעידה ואף אמר שישתדל להגיע בעתיד שוב לצעידות נוספות.

אל הצעידה הצטרף גם יו” הפועל יקנעם ירון חן שהוביל לפתיחת הקבוצה. יצויין כי קבוצת הצעידה פועלת פעמיים בשבוע בימי שני ורביעי ומתחילה את מסלולה ברחבת בנק הפועלים במתחם ביג בעיר. בנוסף הקבוצה מקיימת לעיתים אימוני פילאטיס לאחר הצעידה עצמה.

ראש העיר סימון אלפסי:”העירייה מעודדת לשמירה על בריאות הגוף, לתזונה נכונה ולפעילות ספורטיבית, וכאן התחלנו מסורת שתורחב עם הזמן ואני מאמין שיותר ויותר תושבים יצטרפו לצעידות הבאות. הצעידה המשותפת היא יוזמה מבורכת שמעודדת לצאת מהבית, לצעוד באוויר הצח והנקי של יקנעם ולנהל אורח חיים בריא, וזאת גם הזדמנות לכולנו להכיר אנשים ולשוחח עימם. כל הכבוד לאורית על הרעיון הנפלא. אנו נמשיך לקדם ולפתח את הספורט ביקנעם ולהקים קבוצות בכל ענפי הספורט כדי שכל מי שירצה לעסוק בספורט יוכל לעשות זאת בענף שהוא הכי אוהב והכי מתאים לו.”

יו”ר הפועל יקנעם ירון חן: ” כאשר אורית לב פנתה אליי ברעיון מיידי הבנתי שמדובר במיזם מצויין שיעודד את תושבי העיר לצעוד יחדיו, יביא לגיבוש התושבים וכן יעודד אורח חיים בריא. אנו בהפועל דוגלים בקידום הספורט בכל התחומים ומטרתנו היא לעודד את כל התושבים בעיר לעסוק בספורט בצורה כזו או אחרת ולכן חשוב שתהיה .קבוצת צעידה ביקנעם. היה נעים מאוד לצעוד עם התושבים ואשמח לעשות זאת גם בעתיד

תמונות נוספות אצלנו בפייסבוק

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter