באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלפסי ניצח בבחירות ברוב מוחץ

אלפסי ניצח בבחירות ברוב מוחץ

תושבי יקנעם בחרו בראש העיר המכהן, סימון אלפסי, ברוב של כ- 75% לעמוד בראשות העיר זו הקדנציה השביעית ברציפות.

יום הבחירות היה השנה לראשונה יום שבתון. ביקנעם הצביעו קצת יותר מעשרת אלפים בעלי זכות בחירה שהם כ-60%. התושבות והתושבים הצביעו ב-28 קלפיות.

בתום יום הבחירות אמר ראש העיר, סימון אלפסי שזהו ניצחון אדיר. אלפסי ציין שזה לא פשוט כלל לנצח בפעם השביעית ברציפות ועוד בפער כל כך עצום, ושהוא מודה מעומק הלב לתושבים על הבעת האמון הגורפת שלהם. מ”מ ראש העיר, אורי שמואל אמר שנמשיך ב”ה לנהל את העיר ביד רמה. סגן רה”ע, רומן פרס בירך את סימון ואמר שהוא גאה בתושבים. סגן רה”ע, דני סירי וחבר מועצת העיר אברהם איבגי מסיעת גב אמרו שהם מברכים על התוצאות ועל הבחירה החד משמעית בסימון וציינו שלאורך כל הדרך הם תמכו בו.

בתום יום הבחירות נקבעו 13 חברי המועצה, ולהלן חלוקת המנדטים: סיעתו של ראש העיר, “יקנעם שבלב” קיבלה 3 מנדטים. סיעתו של רומן פרס, “יקנעם פלוס” קיבלה אף היא 3 מנדטים. סיעת “גב” קיבלה 2 מנדטים. סיעת “מרגישים בבית” 2 מנדטים. סיעת “מלוכדים”, מנדט אחד. סיעת “הדרך” מנדט אחד, וסיעת “מקומי” מנדט אחד.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני נרגש לקבל פעם נוספת את אמון התושבים. לקבל בקדנציה שביעית קרוב ל – 75% זה הישג ענק שאין לו אח ורע. אין הוקרה והערכה גדולה יותר מזו לאיש ציבור. הניצחון שלנו הוא ניצחון של יקנעם כולה. ניצחון של יקנעם האיכותית, היפה והמיוחדת. יקנעם היא עיר עם איכות חיים גבוהה, חינוך מצוין, טבע וספורט, ועיר שמובילה כמעט בכל תחום, וכך ימשיך להיות. אנחנו נמשיך להוביל את יקנעם להישגים והצלחות. אנחנו נמשיך ונעבוד קשה. אנחנו נמשיך ונהיה מושא להערצה וחיקוי עבור יישובים רבים. אני מודה מעומק הלב לכל חברות וחברי סיעתי. לכל השותפות ולכל השותפים. תודה רבה לכולם. אוהב אתכם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter