באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלפסי: ” זו אינה הקדנציה האחרונה שלי”

אלפסי: ” זו אינה הקדנציה האחרונה שלי”

ראש עיריית יקנעם, סימון אלפסי שולל את השמועות לפיהן מדובר בקדנציה האחרונה שלו. למרות גילו המתקדם הוא מצהיר “אני כאן לשנים ארוכות, אשאר כל עוד אקבל אמון מהתושבים”

לאחרונה נפוצו שמועות ביישוב כאילו אלפסי רואה בקדנציה הזאת את הקדנציה האחרונה שלו וחברים ותושבים רבים התקשרו אליו  על מנת לברר את פשר השמועות וכדי להפציר בו להמשיך ולהנהיג את העיר גם מעבר לקדנציה הנוכחית. ראש העיר הרגיע כהרגלו את התושבים ואמר להם שמדובר בשמועות חסרות בסיס ושאל דאגה וכל עוד הוא זוכה לאמונם הוא ימשיך להוביל את העיר ולפתח אותה, וכמובן להעניק להם את הטוב ביותר לו הם ראויים ורגילים.

יקנעם
אלפסי, לא קדנציה אחרונה. צילום: רונן צומר

במהלך הקדנציה הנוכחית מתכוון ראש העיר להמשיך ולהוביל פרויקטים רבים ובראשם את פתיחת קריית החינוך החדשה. פרויקטים נוספים אותם ימשיך לקדם ראש העיר הם: הקמת מכללה בעיר, פרויקט בניית השכונה האקולוגית “שער הגיא”, בניית פארק אקסטרים הכולל: מתחמי סקייטפארק ופאמפטארק, בנית מלונית באזור התעשייה, בניית מבנה יוקרתי לדיור מוגן, בניית אולם ספורט ,שיפוץ היכל התרבות, ועוד.

ראש העיר, סימון אלפסי: “רק עתה סיימנו מערכת בחירות ארוכה שבה התושבים אמרו חד משמעית את דברם. מזה 24 שנים יש לי את הזכות והכבוד לעשות כל יום וכל שעה למען יקנעם ותושביה. יקנעם היא מפעל חיי ואהבת חיי, והכלל שמנחה אותי מיומי הראשון בתפקיד הוא אהבת העיר ותושביה, וכשעושים ופועלים מאהבה התוצאות בהתאם ויש לנו עיר לתפארת. אני והתושבים יחד הבאנו את יקנעם לפסגות ולהישגים יוצאי דופן, ולהיותה עיר אשר מהווה מודל לחיקוי. השמועה כאילו זו הקדנציה האחרונה שלי  מוקדמת ואינה נכונה כלל, ואני בהחלט רואה את עצמי ממשיך עוד שנים רבות בעשייה, וכל עוד תושבי העיר ירצו בכך, אני אמשיך לשרתם נאמנה ביראה ובאהבה בקדנציה הזאת כמובן, וב”ה גם בקדנציה שלאחריה. הטלפונים הרבים שקיבלתי השבוע ריגשו אותי מאוד וחיממו את לבי ואני מודה לכל אלו שפנו, התקשרו והרעיפו אהבה. יש לנו עיר מיוחדת עם תושבים מיוחדים ואני אמשיך לפעול למענם”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter