באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אלפים מתושבי העיר והאזור צפו ברוכבי הג’ירו דאיטליה מדוושים ביקנעם.

אלפים מתושבי העיר והאזור צפו ברוכבי הג’ירו דאיטליה מדוושים ביקנעם.

שדרים מכל העולם שידרו: המרוץ עבר ב: “מרכזי הייטק שאחראיים לפרויקטים המעניינים ביותר כיום בעולם”

מירוץ הגירו דאיטליה
הגירו דאיטליה

בהפקת חסרת תקדים של אחד מאירועי הספורט המובילים והנצפים ביותר בעולם כולו, הגיע מרוץ האופניים הג’ירו ד’איטליה ליקנעם, והאלפים שהגיעו לכביש 70 בכניסה לעיר התרגשו, נהנו, עודדו, נופפו בדגלים ל- 176 הרוכבים שחלפו על פני העיר במסגרת המרוץ, ומעל הכל לקחו חלק בחוויה עצומה  וגדולה של פעם בחיים.

עיריית יקנעם שנערכה מבעוד מועד לאירוע הענק, ולכבודו הודפסו מאות חולצות בוורוד שהוא הצבע הרשמי של המרוץ ואלו חולקו למשתתפים. בנוסף לכך חולקו כובעים וצמידים. שלטי ענק  המציגים את יקנעם ואת ההי טק היישובי כמרכז חדשנות רפואית הוצבו על תל יקנעם ועל בניין הכוכב וזכו לצילומים מהמסוקים שליוו את המרוץ, ולסיקור אוהד על הפארק, כשהכל משודר ללמעלה מ-190 מדינות בעולם.

כחלק מההשתתפות באירוע קיבלה עיריית יקנעם עשרה זוגות אופניים. במתנ”ס יפתח חוג אופניים והאופניים שהתקבלו ישמשו את המשתתפים.

בנוסף לאלו התקיימה פעילות בקניון G והבאים נהנו ממתחם בו הוקרן המרוץ על מסף ענק, וכן מספסלי צפייה, פופים, כסאות ומתנפחים לילדים.

מרוץ האופניים הג’ירו ד’איטליה מתקיים זו השנה ה- 101, והשנה לראשונה יצא מגבולות אירופה. המרוץ התקיים במשך 3 ימים בישראל ומכאן המשיך לאיטליה.

הג’ירו ד’איטליה נחשב לאחד משני מרוצי האופניים המובילים בעולם ביחד עם מרוץ האופניים הטור דה פראנס.

גירו דה איטליה
הגירו דה איטליה

ראש העיר, מר סימון אלפסי“מרוץ האופניים היה חגיגה אחת גדולה. כייף גדול היה לנו שמרוץ אופניים בסדר גודל של הג’ירו דא’יטליה שהוא אירוע ספורטיבי ענק שטרם נראה כמותו בארץ עבר ביקנעם וחשף את העיר  ואת פארק היי טק שלנו למאות מיליוני בני אדם ברחבי תבל כמרכז חדשנות רפואית. המטרה שלנו הייתה לחשוף את יקנעם ואת פארק היי טק שמשולב בטבע והצלחנו בגדול.  זו ישראל היפה. טרם האירוע עשינו הכנות רבות וגייסנו את קניון G שעשו תכנית נהדרת. אני מודה לקב”ט היישוב, לשיטור העירוני, למשטרה ולכל מי שתרם להצלחת האירוע”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter