באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אליפויות השחייה: הישגים נאים לשחייני ‘כוכבי הצפון – טבעון’

אליפויות השחייה: הישגים נאים לשחייני ‘כוכבי הצפון – טבעון’

שחייני אגודת השחייה ‘כוכבי הצפון – טבעון’ זכו בהישגים יפים ביותר בתחרויות הארציות והמחוזיות שהתקיימו לאחרונה בבריכות השחייה ברחבי ישראל. שחיינה הבוגר המצטיין של האגודה, טל חנני, מתכונן בימים אלו לאליפות אירופה בשחייה שתיערך בהונגריה ובהולנד.

 אגודת השחייה של טבעון ‘כוכבי הצפון’ נמצאת בתקופה האחרונה בתהליך של התארגנות מחדש ובקביעת מדיניות מתואמת עם ענף הכדורמים. האתגר שהציבה לעצמה אגודת השחייה הוא בנייה של מאגר שחייני נוער איכותיים, תוך ביסוסו על פירמידה רחבה ככל האפשר. כל זאת, תוך כדי חתירה לרמה של מצוינות.

כחלק מתהליך ההתארגנות מחדש של אגודת השחייה ‘כוכבי הצפון – טבעון’ היא שלחה לאחרונה שחיינים רבים לאליפות הארצית והמחוזית שהתקיימו זה מכבר.

טל חנני, שחיינה הבוגר המצטיין של האגודה, ששייך לסגל נבחרת השחייה הישראלית, טס לאחרונה למחנה אימונים של נבחרת ישראל בארה”ב. מחנה האימונים בארה”ב מתקיים לקראת אליפות אירופה בשחייה שתיערך בהונגריה והולנד בתאריכים 15-27/05/2012.

הישגים יפים לשחייני האגודה באליפות ישראל ואליפות הצפון

במקביל, השתתפו שחייני האגודה הצעירים באליפות ישראל בשחייה שהתקיימה לפני שבועיים באשדות יעקב, בבריכת בית אייל. בתחרות זכה תמיר זוהר בן ה-13, שרק חגג את בר המצווה לא מזמן, בהישג נפלא כאשר הגיע ראשון במשחה ל-100 מטרבאליפות ישראל לגילו, תוך כדי שהוא קובע זמן יפה של 1:01.54. בהמשך התחרות הוסיף זוהר גם מדליות ארד אישיות במקצים ל-50 ו-400 מטרחופשי.

גם בתחרות אליפות הצפון שהתקיימה בשבוע לאחר מכן, ייצגו את האגודה שחיינים רבים (23 במספר) שהצליחו לזכות ב-28 מדליות במקצים השונים. בין ההישגים הבולטים באליפות: אדם מסארווה, שזכה במקצים ל-100 מטרחופשי ומעורב ו-50 מטרחופשי; מירון חרותי שהגיע ראשון ב-100 מטרפרפר ושני ב-100 מטרמעורב ו-50 מטרחופשי. כמו כן, ראוי לציין גם את השחיין הצעיר והמוכשר, מקסים ציפארוביץ.

מאמן האגודה פקה נוקד סיכם את התחרויות ואמר: “אלה שהתאמנו והשקיעו – הצליחו, וזה מה שמעודד אותנו יותר מכל דבר אחר. זאת הדרך, מי שרוצה להצליח – נאפשר לו זאת בעזרת עבודה קשה ומקצועית, ומי שמעוניין בשחייה לא תחרותית – נאפשר לו גם את זה. יש מקום לשניהם, ולא נזלזל לא בזה ולא בזה.”

עוד הוסיף ואמר מאמן אגודת השחייה ‘כוכבי הצפון – טבעון’: “בראש האגודה נציב כמובן את הנבחרת הייצוגית שלה, כמו שטבעון ידעה תמיד לעשות – וכמו שתעשה גם הלאה. השחייה והכדורמים של טבעון יפעלו יחד להשגת ההישגים הראויים לבני טבעון – ולאורחיהם הרצויים”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter