באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אירוח נוסח טבעון

אירוח נוסח טבעון

חבר המועצה שמוליק שמחון דורש לסגור את חדרי האירוח שצצו בקרית טבעון באמצעות צו מנהלי. במועצה כבר שלחו למפעילים שומה על פי הסיווג העסקי. אריאלי: “הוכחה של דברים כאלה היא מאוד בעייתית מההיבט הראייתי”. 

דודי אריאלי
שמוליק שמחון, לסגור את חדרי האירוח בצו מנהלי.

חדרי האירוח הנמצאים ברחוב השקדים בקרית טבעון עמדו במרכז דיון סוער במליאת המועצה לאחר שחבר המועצה, שמוליק שמחון העלה את הנושא במסגרת שאילתא. לדברי שמחון החניה וגדר הבמבוק שהוקמו במקום, לא נהרסו על ידי המועצה למרות שאין להם אישורי בניה. כמו כן קיימים לדבריו חדרי אירוח במיקום נוסף ביישוב שגם הם פועלים ללא רשיון. החדרים אשר מציקים לתושבים רבים המעוניינים באורח חיים כפרי מהווים לדברי המתנגדים להם מפגע שיש להעלימו מהנוף הטבעוני.

מנכ”ל המועצה, יאיר אודם התייחס לדברים: “חדרי אירוח במגרשים המיועדים למגורים אינם מותרים והמועצה לא תאשר להם רשיון עסק” עם זאת הוסיף אודם “בעקבות מידע שהגיע למועצה על הפעלת חדרי האירוח נשלחה למפעילים שומה על פי הסיווג העסקי. במקרה אחד נערכה חקירה והוגש כתב אישום. במקרה השני זומנו בעלי הנכס לחקירה והם עומדים בפני כתב אישום. המועצה המקומית והיועץ המשפטי מקדמים חקירות לביסוס חשד לעבירות בתחום חוק התכנון והבניה”.

חבר המועצה שמחון לא ויתר: ” אם באמת על פי התב”ע, אסור לקיים עסק מסוג זה, מדוע לא סוגרים אותו בצו מנהלי באופן מיידי? ממש לא בעיה להקליד בגוגל “לו לה חדרי אירוח” ולהגיע לתוצאות”

ראש המועצה, דוד אריאלי אמר בתגובה: “הוכחה של דברים כאלה היא מאוד בעייתית מההיבט הראייתי ואני אומר זאת כקצין משטרה לשעבר. לכן נכון יותר להשתמש בחוק התכנון והבניה”

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter