באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אומרים תודה לביה”ח כרמל

אומרים תודה לביה”ח כרמל

קרוב ל 400 חולים כבר אושפזו וטופלו במחלקות הקורונה של בית החולים כרמל אבל מסירותם של העובדים לא נשחקה. עשרות רופאים אחים ואחיות וצוות רפואי רב עובדים 24/7 במחלקות הקורונה של כרמל וכולם מעניקים את הטיפול המסור ביותר למטופלים באהבה רבה. בין הרבים המרגישים ומעריכים את הטיפול אותו מעניקים הצוותים בכרמל נמצא גם רפיק חלבי ראש מועצת הישוב דלית אל כרמל. במכתב אישי למנהל ביה”ח כרמל ד”ר אבי גולדברג אותו ממען ראש המועצה גם לשר הבריאות ח”כ יואל אדלשטיין, למנכ”ל משרד הבריאות פרופ’ חזי לוי וליו”ר ועדת הקורונה בכנסת ח”כ יפעת שאשא ביטון כותב ראש המועצה חלבי.

” לכבוד ד”ר גולדברג מנהל כרמל הרשה לי בשם דלית אל כרמל, הישוב השכן לבית החולים להביע את הערכתנו והוקרתנו הכנות והחמות על התפקיד החשוב שאתם ממלאים במלחמה בקורונה.

חולים תושבי היישוב שאושפזו בביה”ח מציינים בגאון את המסירות שלכם ואת ההקרבה של צוותי הרפואה. אתם הפנים היפות של החברה הישראלית הלוחמים האמיצים העומדים על משמר בריאות החברה. אני פונה לשר הבריאות ולמנכ”ל המשרד כמו גם ליו”ר דירקטוריון מפעל הפיס לתמוך בבית החולים כדי לפתוח עוד מסגרות לטיפול בקורונה . אודה לך, כותב ראש המועצה חלבי למנהל כרמל אם תעביר את תודתי לכל עובדי בית החולים “. ד”ר גולדברג הודה למר חלבי על מכתבו החם ומלא ההוקרה ועדכן אותו כי המכתב יעבור לידיעת העובדים.

ד”ר סלים חלבי מנהל המרכז לרפואה דחופה ( חדר המיון) של כרמל שהינו גם תושב הישוב דלית אל כרמל אומר כי ” גם אני כעובד בבית החולים כרמל וכתושב ביישוב, מרגיש את החום וההערכה מכל תושבי היישוב המגיעים אלינו לטיפול. ייחודו של ביה”ח כרמל הוא ברב תרבותיות היפה שלו מגיעים אלינו מטופלים מכל הכפרים ומכל יישובי העוטף של חיפה והצפון וכולם מתקבלים אצלנו באהבה כשהצוותים שלנו מעניקים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי לכל מטופל ומטופל. גם במסדרונות בית החולים ניתן לחוש ברב תרבותיות היפה שלנו בכרמל כשרופאים אחיות ואנשי צוות רפואי מכל הדתות והאמונות מעניקים טיפול איכותי ושוויוני לכל אדם ולכל מטופל הזקוק לעזרה.

כולנו בביה”ח כרמל ובשאר בתי החולים בחיפה נמצאים כעת בשעה קשה של לחצים ועומסים בגלל הקורונה אומר ד”ר חלבי אבל רוחם של הצוותים שלנו איתנה ואנחנו נמשיך להעניק את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר לכל מטופל שיבוא בשערי בית החולים כמו שאנחנו רגילים כאן בכרמל “.

אבי פורטרט חדשweb

webרפיק חלבי 2

בצילומים ד”ר גולדברג ראש המועצה חלבי וצוות טיפול בקורונה

קרדיט – צילומים אלי דדון

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter