באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון
אודות

Ycom –  – פורטל אינטרקטיבי חדשני המיועד לתושבי איזור העמק

מטרת הפורטל  להציג אירועים, חדשות מקומיות, מידע עסקי ו”עדכונים חמים מהשטח”. האתר מציג חשיפה איזורית נרחבת במגוון רחב של תחומי עניין ומאפשר לכם הגולשים, לעדכן, לכתוב ולהביע דעתכם בכל שלל הנושאים שבאתר.

כאן הוא המקום שבו אנשים יוכלו להביע את דעתם הנחרצת במגוון נושאים, באופן חופשי ולא מצונזר וכן לתת את הביטוי והבמה הנכונה למה שמעניין את כולם, בניגוד למה שהיינו רגילים עד היום, כלומר פלטפורמות מדיה המציגות רק את מה שהפוליטיקאים והטייקונים רוצים שנשמע. בפורטל Ycom יוכל כל אחד ואחד לעלות הצעות, דעות ועדכונים חדשותיים ככל העולה על רוחו וכל זאת כחלק ממיזם משותף של אזור גיאוגרפי שלם שבו כל אחד יוכל למצוא את מקומו.

הצורך הוא אבי ההמצאה…

הרעיון שהוביל בסופו של דבר לידי הקמתו של פורטל כמו YCOM  הוא הצורך הקיים בפלטפורמה רחבה וזמינה עבור גולשים מאיזור העמק. בעידן הטכנולוגי שבו אנו חיים, לא היה לנו ספק כי הדרך הנכונה לספק פלטפורמה שכזו היא באופן מקוון – או במילים אחרות – זיהינו את הצורך הקיים בקרב התושבים ובעלי העסקים באיזור העמק, באתר שיוכל לספק להם מידע חיוני ושירותים הרלוונטיים למיקומם הגיאוגרפי.

Ycom  – לשיווק ממוקד עבור בעלי עסקים

הפורטל מאפשר לפנות ללקוחות פוטנציאלים, באופן ישיר וממוקד, הן באמצעות האתר עצמו והן על ידי פרסום במגזין הכתוב. זוהי האופציה הושלמת עבור עסקים המעניקים בעיקר שירותים מקומיים לאיזור שבו ממוקם העסק עצמו. Ycom  מאפשר לך, בעל העסק, שיווק אפקטיבי לפלח השוק שאותו אתה מחפש.

הדרך ארוכה ומפותלת…

פורטל Ycom  הוקם, לאחר מחשבה ותכנון רבים, על ידי גלית פרוסט – כהן, נשואה באושר ואם גאה לארבעה בנים המתגוררת עם משפחתה ביקנעם. גלית הקימה את המקומון “קול יקנעם” וכן שימשה כעורכת העיתון במשך ארבע שנים. “קול יקנעם” שאותו ערכה, הביא לעמק חדשנות, בדמותו של עיתון אשר מחולק בצורה ישירה אל הבתים – באיכות שהעמק עוד לא זכה להכיר. המטרה הבאה שהציבה לעצמה גלית הייתה פנייה לכל האוכלוסייה בצורה ישירה ושיתופית, באמצעות הקמתו של Ycom.

נסיונה העשיר של גלית בתחום התקשורת והעיתונות הכתובה מקנה בידיה את הכלים האיכותיים ביותר לניהול ועריכה של פורטל החדשות השיתופי ובד בבד, להעניק לכל תושבי העמק מידע חשוב, ועדכונים שוטפים המועלים, רובם ככולם, על ידי תושבי האיזור.

בוא להיות חלק מההצלחה

בואו להיות חלק מההצלחה ולקחת חלק בקהילה תוססת ופעילה המתעדכנת באופן שוטף על ידי צוות האתר, הכתבים וגולשי האתר. שמעתם רכילות מקומית מעניינת? רוצים לפרגן  או להתלונן על פעילות השלטון המקומי? שתפו גם אותנו ותזכו לתפוצה רחבה של הידיעה לקהל יעד רלוונטי וממוקד שישמח לדעת מה קורה בסביבה שבה הוא מתגורר.

 

YCOM מופיעה באינדקס האתרים הגדול http://linkback.co הוסיפו את אתרכם ותקבלו חשיפה גדולה יותר

  • Facebook
  • Twitter