באנר עליון
באנר עליון
באנר עליון

אדריכל דני גולדברג נבחר למהנדס העיר יקנעם

אדריכל דני גולדברג נבחר למהנדס העיר יקנעם

גולדברג הוא מהנדס עיריית אלעד, ולפני כן שימש כאדריכל העיר חדרה ומנהל מחלקת התכנון. יחליף את המהנדסת היוצאת, עירית טלמור שנבחרה למהנדסת עיריית רמת השרון

רה”ע סימון אלפסי: מהנדסי העיר שלנו מבוקשים. יחד עם דני נמשיך להוביל ולממש את חזון שילוב הקידמה והפיתוח עם איכות חיים וסביבה ושמירה על משאבי הטבע.

ועדת המכרזים של עיריית יקנעם בחרה לאחרונה באדריכל דני גולדברג למהנדס עיריית יקנעם החדש ומהנדס הוועדה לתכנון ובנייה, והוא מחליף את אדריכלית עירית טלמור שעברה לעיריית רמת השרון. גולדברג יעבוד בשבועות הקרובים יומיים בשבוע, ולאחר החגים עם סיום המחויבות שלו בעיריית אלעד יתחיל לעבוד בעיריית יקנעם במשרה מלאה.

גולדברג מחליף את אדריכלית עירית טלמור שנבחרה לאחרונה לתפקיד מהנדסת עיריית רמת השרון. טלמור שעבדה כמהנדסת העיר בחמש השנים האחרונות עשתה עבודה מקצועית מעולה וליוותה את יקנעם בפרויקטים רבים.

לגולדברג ניסיון עשיר ומגוון של למעלה משני עשורים ברשויות מקומיות, וניסיון רב בתחום התכנון והבנייה, לרבות הכרות מעמיקה עם החוק, התקנות והליכי התכנון, הרישוי, הפיקוח, תיקון 101, וכן בנושאי בינוי, תשתיות ותנועה.

גולדברג מונה בנובמבר 2014 למהנדס עיריית אלעד ומהנדס הוועדה המקומית, ובמסגרת תפקיד זה הוביל פרויקטים ותכניות רבות, וביניהם פרויקטים המשלבים יחידות דיור עם מסחר ותעסוקה, קידום תכניות לבניין עיר, קידום הסכם ועדת גבולות, קידום תכניות לדיור מוגן, ועוד. בתפקידו הקודם שימש גולדברג אדריכל העיר חדרה ומנהל מחלקת התכנון, והיה אמון בין היתר על ניהול וקידום תכניות בניין העיר, תצ”רים וקביעת מדיניות תכנון ועיצוב מודרני. לפני כן שימש גולדברג כמנהל מחלקת רישוי הבנייה בעיריית הרצליה.

בנוסף לתפקידים הללו שימש גולדברג מנהל מחלקת רישוי הבניה בעיריית רמת גן, מנהל מחלקת הרישוי בוועדה המקומית לתכנון ובנייה במועצה האזורית חוף הכרמל, בודק בקשות ראשי במועצה האזורית חוף השרון ועוד. גולדברג עבד גם במשרד האדריכלים גבי נבון וברשות שדות התעופה. לגולדברג תואר ראשון B.ARCH מהמכללה האקדמית יו”ש. את לימודי הנדסאות אדריכלות שלו במכללת תל אביב הוא סיים בהצטיינות. בנוסף לכך עבר גולדברג השתלמויות רבות, והוא משמש כמרצה אורח באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז האוניברסיטאי באריאל.

גולדברג נולד בדרום אפריקה בשנת 1970 ועלה לארץ בגיל 7. גולדברג נשוי, ויש לו 3 ילדים.

ראש העיר, מר סימון אלפסי:

“אני מודה  למהנדסת העיר עירית טלמור על עבודתה המצוינת אצלנו. עירית הובילה כאן פרויקטים רבים וליוותה את העיר בהתפתחותה. עירית עוברת לעיריית רמת השרון והעובדה שמהנדסי העיר אצלנו מאוד מבוקשם בעיריות השונות, בדגש על אזור המרכז, היא מחמיאה ומוכיחה את איכותה של יקנעם. אני מברך את דני שנבחר לתפקיד. לדני רקורד עשיר ומרשים ברשויות המקומיות בשורה ארוכה של תפקידים בתחום האדריכלות והבנייה. ניסיונו רב השנים בעיריות ובמועצות האזוריות בוודאי יסייע לו כאן בהובלת הפרויקטים הרבים שאנו מקדמים, תוך שמירה על הטבע והסביבה והענקת איכות חיים גבוהה, ואני מאחל לו הצלחה רבה”.

מהנדס העיר הנכנס, אדריכל  דני גולדברג:

“זכות גדולה נפלה בחלקי להיבחר לתפקיד מהנדס העיר יקנעם. אני נכנס למקום עם עשייה מרובה, ואמשיך בכל המרץ את התנופה הנפלאה שעוברת על העיר בכל התחומים. בהזדמנות זו אני מבקש להודות למהנדסת העיר היוצאת, עירית טלמור על 5 שנים שמילאה את התפקיד בגאווה ובהצלחה רבה”.

תגובות

תגובות

באנר לפוסט קטן

Related posts

באנר לפוסט גדול
  • Facebook
  • Twitter